Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ZzK3R3MzZ 81lvl full int carımı çaldılar takas yapalım dedı 68lvl bowwer car vercektı ısro da bende tmm dedım ama dedım carın içindekı +5 ile 200m yı alırım dedım tmm dedıler sonra bi aracı dıye biri geldi msn si (aracının) mailto:[email protected] du bu dedı kı ıkınızde bana id pw verın dedı ben kontrol edıcem dedı ben verdım tmm senın kı dogru dedıler sonra ıkısıde cıktılar msn den çaldıktan 10dk sonra event baslamıs çalan cocuk benım ZzK3R3MzZ ile 3tg kesmıs [[[[[LüTfeN çarımı geri verin]]]]] msnde konustuklarımızı gondercektım ama silmişim offffni BU arada çalanlar

mailto:[email protected]

Extralooß aiLesi ßu konu Hakkında Yardımcı oLacakLarını Sanmıorum .. çaLan insanLarda inSaFLı oLsaLar çaLmaz idiLer .. Onun iÇin '' Geçmiş oLsun '' ..

canertam demiş ki:
ZzK3R3MzZ 81lvl full int carımı çaldılar takas yapalım dedı 68lvl bowwer car vercektı ısro da bende tmm dedım ama dedım carın içindekı +5 ile 200m yı alırım dedım tmm dedıler sonra bi aracı dıye biri geldi msn si (aracının) mailto:[email protected] du bu dedı kı ıkınızde bana id pw verın dedı ben kontrol edıcem dedı ben verdım tmm senın kı dogru dedıler sonra ıkısıde cıktılar msn den çaldıktan 10dk sonra event baslamıs çalan cocuk benım ZzK3R3MzZ ile 3tg kesmıs [[[[[LüTfeN çarımı geri verin]]]]] msnde konustuklarımızı gondercektım ama silmişim offffni BU arada çalanlar

iyiki calmışlar sevindim sizde benim 84 bladerimi caldınız ama telefonunuzu öğrendim en yakın zamnda adreside bulcam ozmn görüşürüz hem kendi carımı alcam hemde takas etçeğimiz carı göreceksiniz siz AngeL e söyle

jigsawın msn e bak lol seni fena kandırmışlar aracılık konusunda anlastınızda neden adama siteden pm atıp kontrol etmek aklına gelmedi geçmiş olsun

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt