Fenerbahçe'nin yıldızı, "Yaşadığım kötü dönemde sürekli yanımda olan Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ederim. Aykut hoca da benim dönmemi bekliyor" dedi
Ülkesinde topuğundan ameliyat olan Güiza çarpıcı açıklamalarda bulundu... Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu kendisine yaşadığı kötü dönemde Başkan Aziz Yıldırım'ın çok büyük destek verdiğini belirterek, "Sıkıntılı anlarımda hep yanımda olan başkanıma çok teşekkür ediyorum. Buraya gelmem ve tedavi olmam konusunda bana destek verdi ve inandı" dedi.
EN GÜZEL CEVABI VERDİLER
Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın kendisini 2 gün önce telefonla aradığını ifade eden İspanyol futbolcu, "Telefonda beni ne kadar önemsediğini söyledi. Sağlığımın daha önemli olduğunu ve bir an önce iyileşmem gerektiğini anlattı. Bu da başkan ve hocamın bana olan desteğini inanmayanlara en güzel cevap oldu. Bu moralle takımıma büyük katkı yapacağıma inanıyorum" ifadesini kullandı.
AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYORUM
Sarı-Lacivertli kulüple daha 2 yıl sözleşmesi bulunduğunu hatırlatan Güiza, "Fenerbahçe'de ve İstanbul'da çok mutluyum. Hercules'in de bir teklifi oldu ama sözleşmem bitene kadar ayrılmayı düşünmüyorum. Sakatlığım süresince bana destek olan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.
ARKADAŞLARIM HİÇ ARAMADI
Kendisini çok iyi hissettiğini vurgulayan Daniel Güiza, "2 ay içinde tam olarak hazır duruma geleceğim. Futbolu çok özledim ve en büyük amacım tamamen iyileşip yeniden Fenerbahçe forması altında başarılara imza atmak. İlk yarı bitmeden takıma geri dönmek istiyorum" dedi. Takım arkadaşlarının ameliyat sonrası kendisini aramamasına çok üzüldüğünü belirten İspanyol futbolcu Güiza yeni transfer Niang'ın çok kaliteli bir golcü olduğunu sözlerine ekledi.

Yukarı Alt