aynısını beynimde tık tık geçirdim yolda kaldı falan yazmayı unuttum :lolmuch: neyse topic kirlendi.net

cem abide yok ortalarda onuda geçtim tuncay ı hiç göremedim başka foruma falan gitmiş olabilirmi acep tuncay=nuker_tr

ohh sonunda bitti... 10 sayfayıda okudum bizde küçükken unlu_keremcemin die msnadresi almıştık zuhahahah unlu ünlü sınıftaki bütütn kızlara wermiştik giriyoduk 10 tane sınıtan kız eklemiş bnmle konusmayan çok gzl bi kız wardı onla bi saat muhabbet edioduk ben çok ünlüyüm biliomusn evet sen bide yakışıklısn zuhzahahah ne günelrdi bee

size bir uyarı yapıım dosyalar yeterince incelenmiyor
ardamax keylogerin yaptığı serverlar hala nod 32 ye yakalanmıor ...

pfffffff

Aileden
almalibre2 demiş ki:
size bir uyarı yapıım dosyalar yeterince incelenmiyor
ardamax keylogerin yaptığı serverlar hala nod 32 ye yakalanmıor ...
softwarepasword fis arkadasim cocuk oyuncagi degil onlar biliyoruz ne neye yakalaniyor hangisi untedect edilmis hangisi edilmemis.Sen sadece dosyalarini taratmadan kullanma yeter...

Bu arada cakma extradan bir haber varmi :lolmuch: Question

pfffffff

Aileden
almalibre2 demiş ki:
eleziğlee ne kadar taratsan bir yere kadar adamlar undetecd yapınca elden bişi gelmiyo
yapamiyorlar yapsalarda antivirusler devamli guncellendigi icin birseye yaramiyor 3 4 gun icinde patlak veriyor.hem neyi yapacaklar benle ne alaksi var sahtesi cikan extra ben degilim :mrgreen:

ElazigLee demiş ki:
almalibre2 demiş ki:
eleziğlee ne kadar taratsan bir yere kadar adamlar undetecd yapınca elden bişi gelmiyo
yapamiyorlar yapsalarda antivirusler devamli guncellendigi icin birseye yaramiyor 3 4 gun icinde patlak veriyor.hem neyi yapacaklar benle ne alaksi var sahtesi cikan extra ben degilim :mrgreen:
ElazigLee bişiy sorcam hocam yav, senin image'lerde halen moderator yazıyor, onlara el atmıycanmı popcorn
yeri gelmişken (pek yeri değil ama :lol: ) adminliğini tebrik edeyim...ilgiyle izlemekteyiz...

syntaxerror demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
almalibre2 demiş ki:
ElazigLee bişiy sorcam hocam yav, senin image'lerde halen moderator yazıyor, onlara el atmıycanmı popcorn
yeri gelmişken (pek yeri değil ama :lol: ) adminliğini tebrik edeyim...ilgiyle izlemekteyiz...
sana zararımı war bırak yazsın :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt