1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

'Benim adım Özer asla pes etmem'

1. shneZee

shneZee rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    İyileşme sürecini tamamladığını ve göreve hazır olduğunu söyleyen Özer Hurmacı, “Formayı kapabilmek için çok çalışmam gerektiğini biliyorum” dedi.

Transfer olduğu gün bıçak altına yattığı için sezon başı hazırlıklarına katılamayan Özer Hurmacı, artık oynamaya hazır olduğunu söyledi. İyileşme sürecini tamamladığını ifade eden genç futbolcu, “Eski gücümü kazandığımı düşünüyorum. Milli maç arasında da gerekli yüklemeleri yapıyorum. Takımda şans bulmak için çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Ama ben, pes edecek biri değilim. Ameliyatın ardından hocalarımın ve doktorların direktifleri doğrultusunda çalışmalarımı sürdürdüm. Takımdaki herkesten çok çalışmam, kendimi hocama ve taraftarlarımıza kanıtlamam gerektiğini biliyorum. Sezon başı hazırlıklarında takımla birlikte olamadım ama çok fazla bir kaybım olduğunu düşünmüyorum. Milli aradan sonra yüzde yüz hazır Özer’i taraftarlarımıza izlettireceğim. Kendimi Fenerbahçe’ye daha yeni transfer olmuş gibi görüyorum. Alacağımız başarılara ben de ortak olacağım” diye konuştu.

oynamasını sabırsızlıkla bekliyorum