1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Beni geri çağırıyorlar ama..


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  Wolfsburg'da oynayan Tuncay Şanlı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  [​IMG]

  Tuncay Şanlı, Wolfsburg’daki hocası Magath’ın kendilerini inanılmaz çalıştırdığını ve çok yorduğunu söyledi.

  İNANILMAZ ÇALIŞIYORUM

  Tuncay Şanlı Avrupa’da yapabileceğim daha çok şey olduğunu düşünüyorum. Olmadığım kadar profesyonelim. İnanılmaz çalışıyorum. Hatta yaptığım antrenmanları sonra ‘Bu idmanları ben nasıl yapıyorum’ diye kendime de soruyorum. Hamit Altıntop’u arayıp ‘Kardeşim bugün idmanda iki kilo verdim’ diyebiliyorum. Çünkü inanılmaz çalışıyoruz dedi.

  BANA 'ABİ' DİYORLAR

  Takımda son iki haftadır herkesin keyfi yerinde. Futbolcuların birçoğu Türkçe konuşmaya çalışıyor. Özellikle de Almanlar. ‘Abi’ diyen oluyor, ‘nasılsın’ diyen oluyor. Bazıları Türkçe biliyordu, bazı şeyleri de ben öğretiyorum. Söylenmemesi gereken şeyleri de öğretiyorum! Onlar soruyor benim suçum değil.

  MCLAREN GİDİNCE

  Magath geldikten sonra antrenman yapmadığımızı söyledi ve inanılmaz bir şekilde çalışmaya başladık. Bundan önce neler olduğunu ben de bilmiyorum tabii ki... Benim şanssızlığım McLaren’ın gitmesi oldu, çünkü gelir gelmez ilk maçta oynamaya başlamıştım. O gidince tabii işler tersine dönmeye başladı.

  TUNCAY GOL GOL !!

  Beşiktaş seyircisini unutamadıkları için takım arkadaşlarım bazen beni görünce “Kartal gol gol” ya da “Tuncay gol gol” diye bağırıyorlar.

  BENİ GERİ ÇAĞIRIYORLAR

  Ben 3,5 yıl İngiltere’de yaşadım ve hala oraya dönme şansım olabilir. Oradaki seyircileri Twitter’dan takipten ediyorum. Beni geri çağırıyorlar. Eleştiriye açığım ama sadece saha içindekine... Türkiye’yi de takip ediyorum ve Arda Turan kardeşime, Nihat Kahveci kardeşime yapılanları gördükçe inanamıyorum.