Tarantella demiş ki:
d900i kullanmaktayım..telefon tırt oldu..kapak olmuş yalama..tuşlar desen kolpa..bi tek hafızadan artı puanı var..micro sd sagolsun..
Aynı sorunları bende yaşadım.Samsung D900 i kullanıyordum..Hiçte memnun değildim.

addIcFb

Aileden
Bişe Demiyorum serhat sana sen hala tel' mi Düşünüyorsun En son ne zaman konuşmuştuk :P

fiyatı nedir kardeşim ?
ya da sen ne kadarlık birşey düşünüyorsun?
samsung yeni bir model çıkardı hem gprs hem de sundugu 16 gb hdd+ 8 mp kamera ıle benı buyuledı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nokai harici hiçbir telefon alınmaz alınan bir tel varsa o da benim cep telimdir çin malı çakma ürün lakin 7 aydır taş gibi şimdi 1cm2 lik ekranlardan tiksinir oldum 37" ekran gibi ekranım var ve muhteşem ötesi özellikleri ile sadece 200 ytl.

extraloob demiş ki:
nokai harici hiçbir telefon alınmaz alınan bir tel varsa o da benim cep telimdir çin malı çakma ürün lakin 7 aydır taş gibi şimdi 1cm2 lik ekranlardan tiksinir oldum 37" ekran gibi ekranım var ve muhteşem ötesi özellikleri ile sadece 200 ytl.
sony ericsson da kalıtelı teldır lakın unutmamak lazım..

sony ericsson un her modeli istisnasız 1.5-2 yıl sonra işlevlerinin büyük bi kısmını yitirir..
ya yavaş açılır ya arada takılır ya da kendiliginde kapanır..
şuana kadar her telefonu denedim ve artık söz sahibi olacak kıvama eriştim ^^

ama en karizma telefon hangisi derseniz nokia derim.

Tarantella demiş ki:
sony ericsson un her modeli istisnasız 1.5-2 yıl sonra işlevlerinin büyük bi kısmını yitirir..
ya yavaş açılır ya arada takılır ya da kendiliginde kapanır..
şuana kadar her telefonu denedim ve artık söz sahibi olacak kıvama eriştim ^^

ama en karizma telefon hangisi derseniz nokia derim.
benım de var tellerle ılgılı epeyce bır deneyımım kadır kardesım. bıraz da sans ısıdır teknolojı zaten..
t-230 sony ericsson modellı bır telım vardı aynen dedıgın gıbı 2 yıl yanı garantı suresı dolduktan sonra ıslevını yıtırdı ancak daha sonra aldıgım w700 modelını 3 yıldır hala hıc bır sorun yasamadan kullanmaktayım walkman series gercekten pratik ve hos bır arayuze sahıp. aksına bana nokıa teller agır gelıyor mesaj yazması menulere ulasımı..

w550i vardı sanırım bende..turuncu muruncu birşey..
o walkman serisinin ilklerindendi..fakat dedigim gibi işlevini garanti süresi dolunca yitirdi..

Garanti süresi doldu falan benimki hala sapasağlam yere de düştü su da deydi suan iyi durumda =).

CaN_KsK demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
Ct Prince demiş ki:
Bişe Demiyorum serhat sana sen hala tel' mi Düşünüyorsun En son ne zaman konuşmuştuk :P
çaktırma abi teli aldım ben yorum istedimde millet baya kaptırdı kendini xP
Bende sana tavsiye vereceğim diye topice girip çıkıyorum. :twisted:
Canın sağolsun abicim 2 tane alırız np ^^

samsung alma, kesinlikle tercihin nokia'dan yana olsun. bu konuda tecrübeliyim. hem nokia hem de samsung kullandım ama arkadaşında dediği gibi samsung'un bir süre sonra kapak ve tuşlar çok fena bir hale geliyor. zaten telefonda nokia'dan şaşılmaz. :wink1:

Yukarı Alt