A

Anonymous

Guest
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bu arada GAP 12 oLup SP 35k ya uLaşmı$tıR :coffee:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hayırlı olsun ama farm sıstemı degıstımı?benım bıldıgım 9 gaptan sonrası aynı ıslıo 12 gap yapıomussun sen :S

arkadaşım çok geç bile kaldın bnm nuker olsa 2 kat erken 90 olurdum bide tbrkler

A

Anonymous

Guest
garment setin sebebi nukerde fire acmıyorum bu yüzden magic defance garmentle sağlıyorum

bu seferde cold un kıytırık buff lamı xbow lara dayanacaksınız anlamadım nukerdaki garment merakını pro nerelerine yetmiyo blade olmuşun xbow bi wuruş bile yapamadan ölürsün wizarddan 2 yersin belki :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başarılar dilerim lvl işini bitirmişsin darısı sox itemlere.

Skıllerı 81 E Cek.Boş Boşuna Az Vurursun :thumbsup: Ha 9Lv Gap Ha 12 Lv Gap..Ayynı Spyi Getirir :thumbsup: :thumbsup:

evet skilleri 81 e çek boşu boşuna 12 gap ne işe yarar sadece az vurursun skillerdeki pasif skilleri 8 yapamazsın boşu boşuna defence ve attack kaybı..

12 gap dıye bır sey olamaz 3 5 7 9 bu aralarda sp farm yapılır ! 9 ıel 12 gap arasıdna bı fark varmı bılemm ama 9 gap en ıyısıdır zamanında cok arastırıdm her zman 3 5 7 9 gap arasıdna farm yapılır .

rockÇı demiş ki:
bu seferde cold un kıytırık buff lamı xbow lara dayanacaksınız anlamadım nukerdaki garment merakını pro nerelerine yetmiyo blade olmuşun xbow bi wuruş bile yapamadan ölürsün wizarddan 2 yersin belki :S

arkadasım anlıyorum bu senın fıkrın ama bı kere solersın herkesın char yapılandırması farklıdır..herkes zevkıne gore char yapılandırır buna kımse karısamaz :!:

A

Anonymous

Guest
yorumlar icin sağolun arkadaşlar... skiller 81'e cektim peki size bi soRu sizce Blade Skillerini kapatıp Fire mi acsam? char bu şekilde Tank oLurmu?

arkadaşım kesinlikle sana önerim fire lıght cold 90 yap pro giy sonra gör nukerın gücünü
adamlr 18k wuruş yapıyor fire nukeleriyle 90 90 pwp nukerla çok kısa sürü anlıyacagın wizardla kapışırkende snow warken tek yemiyorsun bicheonda aldıgının 90da 2-3 katını fireda alırısın hercules te oynıyanlar poyrazı tanır ondan nefret etmeme rağmen adamı takdir de ediyorum gw oluyo yıkılmıyo fw oluyo yıkılmıyo lwnin yaratıgına wizard kdr çok wuruyo :D

Yukarı Alt