Apt

rank8
Başlıktaki gibi oyunda bütün euro ve chinese charlar arasında bence en güzeli bu yapılandırmadırŞahsen 90 lvl full int spearla oynama şansım oldu ve okadar hoşuma gittiki bu yapılandırmayı paylaşmak geldi içimden.Neyse az laf çok iş yapılandırmaya geçelim :mrgreen: :mrgreen:
Spearcıların çoğu intci oldukları için ve kalkansız oldukları için defans ve hp açığını statlarının bir kısmını str'ye vererek kapatmaya çalışırlar yani hybrid char yapılandırması.Ve yeni updatele ile birlikte heuksal passive 90 a yükseldi ve yaklaşık 2800 hp veriyor.Str verdikten sonra neden spear olalım sword kadar damage vuracaz zaten.Ozaman neden spear kullanalım takalım sword ve shieldimizi bize +mp hp ve block sağlar.Bizim yapılandırmamızda hybrid charlara harcadığımız str stat pointlerini bize passive skilimiz sağlayacak.90 level full int full blue ve heuksal passive ile birlikte hp niz 14-15k ya ulaşabilir atağınız süper olur.Hybrid charda ise 16-17k olabilir ancak nukelerinizde gözle görünür düşüş olur.Daha açık olmak için resimlerle anlatayım

90 level full int ve hiçbir bluesi bulunmayan bir charın Hp ve Mp miktarı
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

90 level 7int 1 str hybrid ve hiçbir bluesi bulunmayan bir charın Hp ve Mp miktarı
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

İşte hybrid bir charın canı 2k daha fazla ama mag. balance nin ne kadar düştüğüne bakın.Buda atağımızı çok derinden etkiler :(
Statlarımızı full int verdikten sonra gelelim skillerimize :D
Benim yapılandırmam 90heuksal-90light-90cold-30 fire

Lightning in imbuesi dahil bütün skilleri kesinlikle max olmalı.Nukerin ana skilleri lightinde bulunuyor.Magicial atacklı skiller,magicial buff,speed,imbue yani nukerin damage için olan skilleri hepsi bir araya toplanmış sanki :mrgreen: Resim koymuyorum bu yüzden çünkü bütün skilleri gerekli

Fire 30 olduktan sonra uplanan bütün skilleri açın magicial defansı açmasınızda olur düşük levellerde eventa falan giderken işinize yarayabilir sadece.

Cold

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Heuksal

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

İşte glaviemi kastıktan sonra vakit kaybetmeden kasacağım char.Aynı bu şekil olacak hasretiyle yanıp tutuşuyom :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
küçük tavsiyelerim olacak,kaale alırsan.

1.Heuksal'da açmanı şiddetle önereceğim skiller:

> Flying dragon series
> Heuksal Spear series (lv 76'daki windless spear,dull status)
> Bloody Wolf/Demon Spear yerine Bloody Fan/Snake Storm.

2.Cold'da açmanı şiddtele önereceğim skiller :
> Cold el yakma maxlanmalı.
> Frost Wall series (pk2.edit kullanmayanlar için stealth Rogue'ları kesmenin tek ve bedava yolu.)

Lightining full açıktır zaten.

Fire 30 ile % 6 phy attack , 12 mag defans elde edilir.

Not: Yukarda yazılan yapılandırma Lv1-90 için toplam 900 k SP ihtiyaç duymaktadır.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
A.T.P demiş ki:
küçük tavsiyelerim olacak,kaale alırsan.

1.Heuksal'da açmanı şiddetle önereceğim skiller:

> Flying dragon series
> Heuksal Spear series (lv 76'daki windless spear,dull status)
> Bloody Wolf/Demon Spear yerine Bloody Fan/Snake Storm.

2.Cold'da açmanı şiddtele önereceğim skiller :
> Cold el yakma maxlanmalı.
> Frost Wall series (pk2.edit kullanmayanlar için stealth Rogue'ları kesmenin tek ve bedava yolu.)

Lightining full açıktır zaten.

Fire 30 ile % 6 phy attack , 12 mag defans elde edilir.

Not: Yukarda yazılan yapılandırma Lv1-90 için toplam 900 k SP ihtiyaç duymaktadır.

Adem abi oyun bilginden şüphem yok ama Cold el yakma neden maxlanıyor

@macrocheck
snow shield bitince el yakma ve silah değiştirilip defansa geçilir.

- Sword/shield+Cold el yakma ve cold nukeler ile rakip dondurulur,
- freeze ve frosbite effect veren skiller rakibe uygulanarak 1 dk zaman kazanılır.

Snow shield aktif hale gelince spear ile harekete devam

aynen bu yapılandırmada olan karakter kasıyorum. lvl 77 şu an.+5 pro set ile 76-80 arası kesmediğim char yok. 80 lvl intciler utanıyolar beni görünce :mrgreen:

% 50 snow shield ile ölüyolar.Düşünün adamların elinde 80 lvl silah var,bende 76+5 bi spear... Bana inanmıyorlar 77 lvl olamazsın diyorlar,partiye alıyorum, şok oluyorlar 8)

Apt

rank8
A.T.P demiş ki:
aynen bu yapılandırmada olan karakter kasıyorum. lvl 77 şu an.+5 pro set ile 76-80 arası kesmediğim char yok. 80 lvl intciler utanıyolar beni görünce :mrgreen:

% 50 snow shield ile ölüyolar.Düşünün adamların elinde 80 lvl silah var,bende 76+5 bi spear... Bana inanmıyorlar 77 lvl olamazsın diyorlar,partiye alıyorum, şok oluyorlar 8)
Char full int ve spear vurduğu damage muhteşem oluyo ayrica 90 lvl de 14k can ve %50 snow ile yatirabilecek char olacağini sanmiorum.Dagger zorlayabilir :mrgreen:

Ayrica biraz para gerektirenn bir char mana potu olağanüstü gidio diyebilirm ve int olduğumuz için bütün giysilerimizin ve takılarımızın en az +5 ve full blueli olması gerekiyo.
Son olarak giysi olarak 9d ni garment giysen daha iyi olur fire açık olmadığı için magic defans biraz düşük kalabilir.Garmentteki pshy defans açığıda cold'la fazlasıyla kapanıyo zaten

silwerhawk demiş ki:
A.T.P demiş ki:

Char full int ve spear vurduğu damage muhteşem oluyo ayrica 90 lvl de 14k can ve %50 snow ile yatirabilecek char olacağini sanmiorum.Dagger zorlayabilir :mrgreen:

Ayrica biraz para gerektirenn bir char mana potu olağanüstü gidio diyebilirm ve int olduğumuz için bütün giysilerimizin ve takılarımızın en az +5 ve full blueli olması gerekiyo.
Son olarak giysi olarak 9d ni garment giysen daha iyi olur fire açık olmadığı için magic defans biraz düşük kalabilir.Garmentteki pshy defans açığıda cold'la fazlasıyla kapanıyo zaten
nerde kastığımı duysan dudağın uçuklar,neden pro giyiyorum sence ? :mrgreen:
82-83 Antelop'lara tek atıyorum, lvl 77 :lol:

Apt

rank8
A.T.P demiş ki:
silwerhawk demiş ki:
A.T.P demiş ki:

nerde kastığımı duysan dudağın uçuklar,neden pro giyiyorum sence ? :mrgreen:
82-83 Antelop'lara tek atıyorum, lvl 77 :lol:
Diğer topiclerdede söyledim bu adam psikopat :santa: :mrgreen:

Apt

rank8
macrocheck demiş ki:
aykutgs54 demiş ki:
Garment mı gıyınmek lazım armor mu ?

El yakma cold mu lightıng mı ?
imbue dual olacak ATP açıklamış
Nukelerin açılana kadar armor giy çünkü 30 lwl e kadar spearla atack yapıcan.Nukeler açıldıktan sonra prot giy.Giantlarda partylerde zorlanmazsın.Elinde minimum +3 ve blueli bir spear la kendi lwl lerine tek atarsın.Imbue olarakta lightning açıcan.Coldu imbuesini ilerki lwl lerde açarsın.
Lvl kasarkende skillerini şöyle ver.Ilk once lightning sonra heuksal sonrada cold.30 levele kadar sadece lightning ve heuksalı aç yoksa nukeyi açmaya sp kalmayabilir

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
silwerhawk demiş ki:
macrocheck demiş ki:
aykutgs54 demiş ki:
Garment mı gıyınmek lazım armor mu ?

El yakma cold mu lightıng mı ?
imbue dual olacak ATP açıklamış
Nukelerin açılana kadar armor giy çünkü 30 lwl e kadar spearla atack yapıcan.Nukeler açıldıktan sonra prot giy.Giantlarda partylerde zorlanmazsın.Elinde minimum +3 ve blueli bir spear la kendi lwl lerine tek atarsın.Imbue olarakta lightning açıcan.Coldu imbuesini ilerki lwl lerde açarsın.
Lvl kasarkende skillerini şöyle ver.Ilk once lightning sonra heuksal sonrada cold.30 levele kadar sadece lightning ve heuksalı aç yoksa nukeyi açmaya sp kalmayabilir
bence ong da taxi ile farm yap kas 700-800 K sp bitsin :mrgreen:

abicim çok güzel düşünmüşsün bende bu tipi düşünüyorm çok saglam olacak...ayrıca light 90 ve fire 30 olmalı eklemeyi unutmuşsun sanırm...

bence hybrid falan yalan işler bunlar....

[FULL INT + GARMENT + SPEAR + 90 heuksal 90 cold 90 light 30 fire ]
inanılmaz derecede yüksek vurur...pvpde ister silahla ister nuke ile vurur...
kullanmasını bilen içn bir ölüm makinesidir...

Full int + garment + spear mı ?

Fiziksel saldırı yapan moblardan + Str charlardan uzak dur

kesinlikle katılıyorum bu şekilde yapılandırılmış bir çarın üzerinde saglam itemler oldumu tam bir ölüm makinesi olur...kullanmayı bilene..

_BowAttacK_ demiş ki:
Full int + garment + spear mı ?

Fiziksel saldırı yapan moblardan + Str charlardan uzak dur

bu şekilde giyinirsen kendi lvlindeki canavarlara herturlu tek atarsın...(full farmed olmalı tabi)

snow shield ile bir zarar gelmez...

ama yinede pasif canavarlarda(saldırgan olmayan) kasılsa daha rahat kasar..

Yukarı Alt