ElazigLee demiş ki:
chaguj demiş ki:
Bi bok yapmadım banlanıyorum bide önyargılı oluyolar
bu yazından bahsediyorum ,bence bi sitede yazılmaması gereken bir yazı.
1. si bok küfür deildir
2.si ben bunu kimseye sölemiyorum(bu sitede suç deil)
3.sü sitede o kdr küfürlü konuşma-video fln var
bok mu gözüne battı?

pfffffff

Aileden
şaka yapıyorum arkadaşlar,hepiniz çok iyi insanlarsınız pırlanta gibisiniz,bazen olaylara kendinizi çok kaptırıyorsunuz böyle basit şeylerde seviyesizlik yapıp küfür ediyorsunuz.
Buda sizin uzaklaştırma almanızı sağlıyor,siz size küfür edene küfür ederseniz kavga çıkar,
ama küfür edene en azından bi why? (neden?) derseniz biraz kafasını karıştırır afallar ve belkide dostluk doğar...
oyun uğruna kendinizi kaptırıpta kırmayın birbirinizi hesaplarınızı açıyorum.

pfffffff

Aileden
chaguj demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
chaguj demiş ki:
Bi bok yapmadım banlanıyorum bide önyargılı oluyolar
bu yazından bahsediyorum ,bence bi sitede yazılmaması gereken bir yazı.
1. si bok küfür deildir
2.si ben bunu kimseye sölemiyorum(bu sitede suç deil)
3.sü sitede o kdr küfürlü konuşma-video fln var
bok mu gözüne battı?
küfür olmasada sence argo bir kelime değilmi?
sınıf öğretmeninin , anne babanın yanında edemediğin argo kelimeler de yasak bu sitede, eğer değilse bak forum kurallarını ben yazdım eklerim sorun değil.

ElazigLee demiş ki:
şaka yapıyorum arkadaşlar,hepiniz çok iyi insanlarsınız pırlanta gibisiniz,bazen olaylara kendinizi çok kaptırıyorsunuz böyle basit şeylerde seviyesizlik yapıp küfür ediyorsunuz.
Buda sizin uzaklaştırma almanızı sağlıyor,siz size küfür edene küfür ederseniz kavga çıkar,
ama küfür edene en azından bi why? (neden?) derseniz biraz kafasını karıştırır afallar ve belkide dostluk doğar...
oyun uğruna kendinizi kaptırıpta kırmayın birbirinizi hesaplarınızı açıyorum.
dedıgın mantıklı ama kaptırdıgım oyun ugruna degıl gurur ugruna kaptırıorm adama neden desem bulur yıne bı kufur Wink herneyse ıyı aksamlar...

ElazigLee demiş ki:
hesaplarınız açıldı brdaha aynı olaydan gelmeyin ok.
Uzatmak istemiorum ama Sadece
Ben kimseye küfür veya hakaret etmedim.Sadece Lethal antalya ya gelirse haberim olsun yazdım
Adam ana bacı sövdü bende topic açtım adres yazdım ama dire konu kilitli idi ve alıntı yapamadığım için c/p yaptım vs ben küfretmişim gibi oldu olay bu Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uzatmanın manası yok siz küfür etmeyin yeter normalde edilir hak veriyorum ama olsun etmeyin değmez Wink

Yukarı Alt