A

Anonymous

Guest
Bir bayan arkadaşa yaptıgım saygısızlıktan ötürü yedigim 1 günlük bandan sonra yine beraberiz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

XXX & Asdf rulez yumulun

lanlı lunlu konusma parcalarım seni ayrıca bu seni ilgilendiren bi konu degil Exclamation .. Gördügün gibide artık konusma yok yani sorun yok Exclamation

A

Anonymous

Guest
terbiyesz Cool noob saane dio sonra akıl öğretıo bikere saane demene gerekyoktu ben kimsee karşı bişey demedim

A

Anonymous

Guest
stoopme demiş ki:
lanlı lunlu konusma parcalarım seni ayrıca bu seni ilgilendiren bi konu degil Exclamation .. Gördügün gibide artık konusma yok yani sorun yok Exclamation[/quot
sen ağzımıda yırtarsın çingene gibi Cool

olm bak daha fazla cıldırtma iyi geceler dedik git yoluna eger daha kavga istiyosan bilemem ama yeri degil Exclamation Exclamation

A

Anonymous

Guest
hade tmm s.k yapabiliosn ben bişi demedim hırsından öldün tmm laf soktun bana eziiğim ben kardeşim saada iii geceler

A

Anonymous

Guest
küfret sonra sıyrılmaya calış işin içinden hade yapcak işin yokmu snn uylaşma küfürcü çoöuk

hersey dogum tarihine bakmaz ben ne cocuklar gordum kendisinden cok daha buyuklerden olgun olan

lutfen laflariniza dikkat edin

Yukarı Alt