Brooklyn

Buralıyım
3-4 yıl oldu silkroad'a başlayalı ama bu gerçeği daha yeni farkedebildim.

Bu sadece bir oyun! :|
Oyun ama tonlarca para yatırdım !
Hayat benim için canavar kesmekten ibaretti !
Kendimi odama kapatıp kapının dışarısıyla ilgili hiçbir şeyden haberim yoktu , duymuyordum bile!
Derslerimi etkilemediğini düşünürdüm ama sonuç ortada :cry: !

Arkadaşlarımla çıkıp gezip tozmak , sosyalleşmek varken ben bunları tercih ettim. Ve bu gerçekleri daha yeni farkedebildim . Farkeder etmez o sözde bedava online oyunu pc'mden bir daha yüklenmemek üzere sildim :

- Resim Silinmiş.

Kurtuldum ama geç mi erken mi bilemiyorum. Benim için daha hayırlı olacağına inanıyorum ve tüm sro oyuncularına bu anı yaşamalarını en azından biraz beyinlerini , mantıklarını kullanmalarını öneriyorum .

Pc'mden sildim ama son adım charımın satılması olacak .
viewtopic.php?f=147&t=137312&p=1557853#p1557853

Allah sizede yaşatır inşallah bu anı :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben 1 senedir oynamıorum para bulamadım için preminum a oyuna giremiordum öyle öyle trafik yüzünden bir daha hiç girmedim geçen gün girmeye çalışıpta 2 saat uraştığım için delete yaptım sro yu daha da oynamam gidip kayığa binerim arkadaşlarımla buluşurum basket oynarım sahilde oturup biramı yudumlarım en güzeli bunlar hayatı zamanında yaşamak lazım :wink1:

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Yanlış anlamayın.Ben oynuyorumda bağımlısı değilim :curtain:
Bu oyun kana işlemio bağımlı diye birşey olmak zaten kim çıkardıysa söz konusu bile değil sadece ego yla alaka lı birşey sen büyüyüp en iyi olmak istiyorsun burdan kaynaklanan bir tutkudur sadece isterse herkez saniyede bırakabilir sro yu ama sigara öyle değildir sen bırakmak istersin hormonların engeller

Night Blue demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
Bu oyun kana işlemio bağımlı diye birşey olmak zaten kim çıkardıysa söz konusu bile değil sadece ego yla alaka lı birşey sen büyüyüp en iyi olmak istiyorsun burdan kaynaklanan bir tutkudur sadece isterse herkez saniyede bırakabilir sro yu
Hiçte öyle değil,sigara gibi bişey silkroad.Nikotin işlemiş bir kere..

Bir oyuna bukadar bağımlı olucak ne var anlamıyorum oyun sadece arkadaşlarımla zevkli bir vakit geçirme aracım ama sadece oyunda dışarda her türlü gezmemi dolaşmamı yaparım geri kalmam örnek daha yeni tatilden geldim arkadaşlarımla:)
Oyuna verceğim parayı tatil yapıp harcadım pişmanmıyım hayır bidaha olsun bidaha yaparım :mrgreen:

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Night Blue demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
Bu oyun kana işlemio bağımlı diye birşey olmak zaten kim çıkardıysa söz konusu bile değil sadece ego yla alaka lı birşey sen büyüyüp en iyi olmak istiyorsun burdan kaynaklanan bir tutkudur sadece isterse herkez saniyede bırakabilir sro yu
Hiçte öyle değil,sigara gibi bişey silkroad.Nikotin işlemiş bir kere..
ben sigara içiyorum şuan bırakmak istiyorum ama hormonlarım engelleliyor sro yu 1 günde sildim attım hayatımdan dediğim gibi sadece en büyük olmak istiyorsunuz onları hayal ediyorsunuz buda oynamak içinn teşvik ediyor bi preminum suz ve illegal programsız girmeye çalış nsıl bırakıyosun :wink1:

Brooklyn

Buralıyım
Night Blue demiş ki:
ben sigara içiyorum şuan bırakmak istiyorum ama hormonlarım engelleliyor sro yu 1 günde sildim attım hayatımdan dediğim gibi sadece en büyük olmak istiyorsunuz onları hayal ediyorsunuz buda oynamak içinn teşvik ediyor bi preminum suz ve illegal programsız girmeye çalış nsıl bırakıyosun :wink1:
Ne mutlu sana ^^

HeartLess*X demiş ki:
Bir oyuna bukadar bağımlı olucak ne var anlamıyorum oyun sadece arkadaşlarımla zevkli bir vakit geçirme aracım ama sadece oyunda dışarda her türlü gezmemi dolaşmamı yaparım geri kalmam örnek daha yeni tatilden geldim arkadaşlarımla:)
Oyuna verceğim parayı tatil yapıp harcadım pişmanmıyım hayır bidaha olsun bidaha yaparım :mrgreen:
Oyundaki gelişme hırsı işte . O kadar deniyorsun bu seni pre almaya itiyor. Pre alınca bot almamak olur mu ? Sonra gold yetmicek gold yükleticen üstünü dizicen ohoo uzar gider bu sonuç : elde var 0 .

---
Artık yok hayatımda yemişim sroyu joymaxı şu charıda satayım hiçbir alakam kalmıyacak. :rolleyes1:

@Night Blue
Ben şimdiye kadar hiç silk satın almadım,premiumsuz giriyordum zaten.torgue yi yeni öğrendim :wink1:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Yahu ehia inşallah size de nasip olur demiş, geri kalanlarla inşllah inşallah umarız biz de bırakırız demişler. Büyütmeyin arkadaşlar hapishane değil bu sıradan bir pc oyunu. :D Ölçülü oynayanlar için çok da güzel bir oyun ama odana saatlerce kapanıp dışarıda olanları duymayacak kadar dalmak da çok tehlikeli. :D

AnatoliaFire demiş ki:
Yahu ehia inşallah size de nasip olur demiş, geri kalanlarla inşllah inşallah umarız biz de bırakırız demişler. Büyütmeyin arkadaşlar hapishane değil bu sıradan bir pc oyunu. :D Ölçülü oynayanlar için çok da güzel bir oyun ama odana saatlerce kapanıp dışarıda olanları duymayacak kadar dalmak da çok tehlikeli. :D
:thumbsup: :thumbsup:

Brooklyn

Buralıyım
AnatoliaFire demiş ki:

Alışkanlık yapıyor bro. Sen belki oynamıyorsun belkide ölçülü oynuyorsun tamam ama benim gibi bir çok kişi var bunada eminim. Hata bizde ölçüyü kaçırıyoruz ölçülü oynayabilsek sorun yok ama olmuyor bazen. Paralar yatırıyoruz işte presiydi botuydu golduydu. Herneyse ki ben kurtulabildim . PC oyunu olarak bakmıyorum artık ben sroya . :rolleyes1:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
eHia demiş ki:
PC oyunu olarak bakmıyorum artık ben sroya . :rolleyes1:
İşte tüm sro player'ların sorunu tam olarak bu. Oyunda pvp yaparlar, yatarlar başlarlar küfretmeye, oyuna girmeyi denerler, 2 saat login olamazlar klavyeyi kırarlar...
Silkroad'ı ölçülü oynamak demek, sro'ya bir pc oyunu olarak bakabilmek demektir. Eğer siz sroya hayat memat meselesi olarak bakıyorsanız silin pc den gitsin. :D

Herşeyi dozunda yapmayı bilirseniz oyun falan hikaye ^^ 5 yıldır oynarım yaklaşık olarak. Yeri gelir her türlü sosyal aktivitemi yaparım yeri gelir arkadaşlarla gezer tozarım. Hiç 100 level charım olsun diye uğraşmadım. Ki 100 level charımda olmadı (yani 0dan kasıp, yoksa ortak oldugum vardı xD) Oyun her zaman durur pc de canım sıkılır girerim muhabbet ederim ahaliyle.
Şu oyuna nasıl bağlanılır demeyin , insan bağlanıyor hırs yapıyor geçeceğim diyor King olacağım diyor , diyor da diyor ^^ Paralar yatırılıyor goldlar alınıyor silkler alınıyor dressler alınıyor lakin elde kalan koskoca 0 ^^ Hayatın değerini bilin sro ile karıştırmayın. Bu işi ticarete dökenlere sözüm yok onların işi bu . Buna bile destan yazdım xD
Tebrik ederim seni , hiçbirşey için geç değilir :wink1:

İşte marifette orda ölçülü oynamak kendini tutabiliyorsan kendinin efendisisin dir. :D

Yukarı Alt