beyler cocugun tekiyle tanıstım abi felan dedı ıste baya samimi olduk dedi msn ver dedi msn den konusak dedi tmm dedım dıyo abi bana 100m para var hadilen dedım ok ben senın pc yı yonetmeyı bılırım dedı ip adresini aldım dedi pc cokertcem senın dedı 100m gold vermezsen bende engelledım ıp no gondermıs heralde sallamıs gercekten pc cokertebılırmı

ve ayrıca ip adresimi nasıl degıstırebılırım ttnet kullanıyorum ip adres otomatık degisiyomus ttnette hep sınırlı kullanıyorum nettelefondan baglı gırıyorum punıser abi yardım et benım ip otomatık degisiyomu google baktım degisiyo mus ama sana danısam dedımyardım Embarassed

ya cocuk muhabbetleri sana ipiden essantional tool ile aramaya yapacak acik bir portunm var diye bakacak eger acik port bulursa sadece yapabilecegi paylasilan belgelere bakabilirse bakabilcekl ki bunu bile yapabilcek kapasitede olmadigina eminim sallayacan geccen he abi buyuksun dicen bakcan dalgana :) cocuk o daha

Jigsaw

Aileden
Punsier demiş ki:
ya cocuk muhabbetleri sana ipiden essantional tool ile aramaya yapacak acik bir portunm var diye bakacak eger acik port bulursa sadece yapabilecegi paylasilan belgelere bakabilirse bakabilcekl ki bunu bile yapabilcek kapasitede olmadigina eminim sallayacan geccen he abi buyuksun dicen bakcan dalgana :) cocuk o daha
Nee benim doğa resimlerime ve örnek müziğime nasıl bakarlar!! :lolmuch:

abi google bısey buldum ttnettekıler sınırlı ve cevirmeli baglantı nasıl oluyo?? ben ımkı telefondan ttnete baglı sınırlı yanı cevirmelimi?

ip otomatık degisiiyomus yeniliyomus ip adresını hep benım net te yeniliyomudur :lolmuch:

:mrgreen: :mrgreen: Sallaaaaaaaaaa bence o hala klavyede işaret parmakları ile yazıyo. 2 parmak. sallaaaaaaa hacım

Yukarı Alt