Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ya ARkadaşlar Charın %si 60 İdi Oyuna Girer Girmez Bir Baktım %45 Şok Geçirdim Bu OLay Kimsede Oldumu[Ben Böle Oyunun.........]

Gm ler oyundan çıkın diyince char dataları kaydediliyor we sen çıkmadıysan senin çar %45 ken kaydedilmiştir 60 a getirmişsindir ama sonra sawe li datayı yüklediklerinde 45 den dewam eder tabe bilmiyom %80 öyle bşidir yada birileri çarına girmiştir

OsKi demiş ki:
Gm ler oyundan çıkın diyince char dataları kaydediliyor we sen çıkmadıysan senin çar %45 ken kaydedilmiştir 60 a getirmişsindir ama sonra sawe li datayı yüklediklerinde 45 den dewam eder tabe bilmiyom %80 öyle bşidir yada birileri çarına girmiştir
bana o dedinde oldu 2 lwl kaybedim kastıgım itemle para filan hersey gitmis 69 olmustum gitmis hepsi iyki sos filan düsürmemistim o gitse delirirdim Cool

erdener demiş ki:
OsKi demiş ki:
bana o dedinde oldu 2 lwl kaybedim kastıgım itemle para filan hersey gitmis 69 olmustum gitmis hepsi iyki sos filan düsürmemistim o gitse delirirdim Cool
Adamlar oyundan çıkın dediğinde çıkcaksınız yoksa .. olur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiçbir alakası yok. birisi charınla girmiş ve seni lvl down yapmış hiç olmadı oyunda rollback yapılmıştır ki bu da herkeste böyle birşey meydana gelir detective

bı kere gm oyunu gerı almıstı ama bu oaly olalı baya oluyor bazıları hatırlmayabılır o zmn yenı baslamıstım oyuna 29 olmustum setı gıymıstım oyunu kapattılar 1 gun sonra bı gırdım 28 e dusmusum aldıgım ıtemler gıtmıs

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Saolun Bir Dahakine Öle Yparım Çıkarım Ama Chara Kimse Giremezz....Ama Şifreyi Değiştircem....

Yukarı Alt