1. Reklam


    1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Beko Basketbol Ligi 2007 - 2008 Fikstürü


  1. yunusdj

    yunusdj rank8

    Kayıt:
    16 Haziran 2007
    Mesajlar:
    210
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beko Basketbol Ligi 2007 - 2008 Fikstürü
    1. Hafta:
    Fenerbahçe Ülker - OYAK Renault
    Darüşşafaka - Antalya Büyükşehir Belediyesi
    TTNET Beykoz - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi
    Galatasaray Cafe Crown - Bandırma Banvitspor
    Türk Telekom - Beşiktaş Cola Turka
    Antalya Kepez Belediyesi - Efes Pilsen
    Mersin Büyükşehir Belediyesi - Alpella
    Pınar Kaşıyaka - Casa TED Ankara Kolejliler

    2. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - Pınar Karşıyaka
    Alpella - Darüşşafaka
    Efes Pilsen - Fenerbahçe Ülker
    Casa TED Ankara Kolejliler - Mersin Büyükşehir Belediyesi
    Antalya Büyükşehir Belediyesi - Galatasaray Cafe Crown
    OYAK Renault - TTNET Beykoz
    Bandırma Banvitspor - Antalya Kepez Belediyesi
    Mulu Akü Selçuk Üniversitesi - Türk Telekom

    3. Hafta:
    Fenerbahçe Ülker - Bandırma Banvitspor
    Darüşşafaka - Casa TED Ankara Kolejliler
    TTNET Beykoz - Efes Pilsen
    Galatasaray Cafe Crown - Alpella
    Türk Telekom - OYAK Renault
    Antalya Kepez Belediyesi - Antalya Büyükşehir Belediyesi
    Mersin Büyükşehir Belediyesi - Pınar Karşıyaka
    Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Beşiktaş Cola Turka

    4. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - Mersin Büyükşehir Belediyesi
    Alpella - Antalya Kepez Belediyesi
    Efes Pilsen - Türk Telekom
    Casa TED Ankara Kolejliler - Galatasaray Cafe Crown
    Antalya Büyükşehir Belediyesi - Fenerbahçe Ülker
    OYAK Renault - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi
    Bandırma Banvitspor - TTNET Beykoz
    Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka

    5. Hafta:
    Fenerbahçe Ülker - Alpella
    Darüşşafaka - Mersin Büyükşehir Belediyesi
    TTNET Beykoz - Antalya Büyükşehir Belediyesi
    Galatasaray Cafe Crown - Pınar Karşıyaka
    Türk Telekom - Bandırma Banvitspor
    Antalya Kepez Belediyesi - Casa TED Ankara Kolejliler
    OYAK Renault - Beşiktaş Cola Turka
    Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Efes Pilsen

    6. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - Darüşşafaka
    Alpella - TTNET Beykoz
    Efes Pilsen - OYAK Renault
    Casa TED Ankara Kolejliler - Fenerbahçe Ülker
    Antalya Büyükşehir Belediyesi - Türk Telekom
    Mersin Büyükşehir Belediyesi - Galatasaray Cafe Crown
    Bandırma Banvitspor - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi
    Pınar Karşıyaka - Antalya Kepez Belediyesi

    7. Hafta:
    Fenerbahçe Ülker - Pınar Karşıyaka
    Efes Pilsen - Beşiktaş Cola Turka
    TTNET Beykoz - Casa TED Ankara Kolejliler
    Galatasaray Cafe Crown - Darüşşafaka
    Türk Telekom - Alpella
    Antalya Kepez Belediyesi - Mersin Büyükşehir Belediyesi
    OYAK Renault - Bandırma Banvitspor
    Mulu Akü Selçuk Üniversitesi - Antalya Büyükşehir Belediyesi

    8. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - Galatasaray Cafe Crown
    Alpella - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi
    Darüşşafaka - Antalya Kepez Belediyesi
    Casa TED Ankara Kolejliler - Türk Telekom
    Antalya Büyükşehir Belediyesi - OYAK Renault
    Mersin Büyükşehir Belediyesi - Fenerbahçe Ülker
    Bandırma Banvitspor - Efes Pilsen
    Pınar Karşıyaka - TTNET Beykoz

    9. Hafta:
    Fenerbahçe Ülker - Darüşşafaka
    Efes Pilsen - Antalya Büyükşehir Belediyesi
    TTNET Beykoz - Mersin Büyükşehir Belediyesi
    Türk Telekom - Pınar Karşıyaka
    Antalya Kepez Belediyesi - Gatasaray Cafe Crown
    OYAK Renault - Alpella
    Bandırma Banvitspor - Beşiktaş Cola Turka
    Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Casa TED Ankara Kolejliler

    10. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - Antalya Kepez Belediyesi
    Alpella - Efes Pilsen
    Darüşşafaka - TTNET Beykoz
    Galatasaray Cafe Crown - Fenerbahçe Ülker
    Casa TED Ankara Kolejliler - OYAK Renault
    Antalya Büyükşehir Belediyesi - Bandırma Banvitspor
    Mersin Büyükşehir Belediyesi - Türk Telekom
    Pınar Karşıyaka - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi

    11. Hafta:
    Fenerbahçe Ülker - Antalya Kepez Belediyesi
    Efes Pilsen - Casa TED Ankara Kolejliler
    TTNET Beykoz - Galatasaray Cafe Crown
    Türk Telekom - Darüşşafaka
    Antalya Büyükşehir Belediyesi-Beşiktaş Cola Turka
    OYAK Renault - Pınar Karşıyaka
    Bandırma Banvitspor - Alpella
    Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Mersin Büyükşehir Belediyesi

    12. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - Fenerbahçe Ülker
    Alpella - Antalya Büyükşehir Belediyesi
    Darüşşafaka - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi
    Galatasaray Cafe Crown - Türk Telekom
    Casa TED Ankara Kolejliler - Bandırma Banvitspor
    Antalya Kepez Belediyesi - TTNET Beykoz
    Mersin Büyükşehir Belediyesi - OYAK Renault
    Pınar Karşıyaka - Efes Pilsen

    13. Hafta:
    Alpella - Beşiktaş Cola Turka
    Efes Pilsen - Mersin Büyükşehir Belediyesi
    TTNET Beykoz - Fenerbahçe Ülker
    Türk Telekom - Antalya Kepez Belediyesi
    Antalya Büyükşehir Belediyesi - Casa TED Ankara Kolejliler
    OYAK Renault - Darüşşafaka
    Bandırma Banvitspor - Pınar Karşıyaka
    Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Galatasaray Cafe Crown

    14. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - TTNET Beykoz
    Fenerbahçe Ülker - Türk Telekom
    Darüşşafaka - Efes Pilsen
    Galatasaray Cafe Crown - OYAK Renault
    Casa TED Kolejliler - Alpella
    Antalya Kepez Belediyesi - Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi
    Mersin Büyükşehir Belediyesi - Bandırma Banvitspor
    Pınar Karşıyaka - Antalya Büyükşehir Belediyesi

    15. Hafta:
    Beşiktaş Cola Turka - Casa TED Ankara Kolejliler
    Alpella - Pınar Karşıyaka
    Efes Pilsen - Galatasaray Cafe Crown
    Türk Telekom - TTNET Beykoz
    Antalya Büyükşehir Belediyesi - Mersin Büyükşehir Belediyesi
    OYAK Renault - Antalya Kepez Belediyesi
    Bandırma Banvitspor - Darüşşafaka
    Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi - Fenerbahçe Ülker