Dalan, yurtdışı programını yarıda kesti, Türkiye'ye dönecek

Ergenekon soruşturması çerçevesinde İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi’nde emniyet yetkilileri arama yaparken, Bedrettin Dalan’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde olduğu öğrenildi.

ANKA’ya konuşan Dalan, soruşturma çerçevesinde küçük oğlu ve bir arkadaşının gözaltına alındığını öğrendiğini belirterek, Türkiye ye döneceğini açıkladı. Ocak ayı sonunda Türkiye’ye dönmeyi düşündüğünü, ancak soruşturmanın ortaya çıkması nedeniyle en kısa zamanda Türkiye’ye döneceğini açıkladı.

Dalan, “Polisler gelmiş, arama yapılıyor. Küçük oğlumu ve bir arkadaşımı gözaltına almışlar.. Bu ay sonunda dönmeyi düşünüyordum. Her şeyin gözünde bir şeyler oluyor Türkiye de. İki yıldır hukuk adına bir takım yanlışlıklar oluyor" diye konuştu.

Bedrettin Dalan benim dedemdir kendisine yapılan bu ağır şuçlamalar Atatürk'ün yolundan gidenlere birer komplodur.Zaten Deniz Baykal gerekli açıklamayı yaptı.Hiç kimse eline şapkasını alıpta düşünmüyor biz nereye gidiyoruz çünkü okulların önünde polisler var.

Dedem olarak dediğim benim ablamın kocası Dalan'ın oğlu.Kendisi beni çok sever ona Dede derim.

Suçlamalarada bulunmuşlardı örgüt lideri diye sanırm yurt dışına kaçtı denmesin diye yarıda kesmiştir tedavisini...
Bu ergenekonu anlıyan tarafsızca banada anlatsın çok karışık bir örgütmü desem sistemmi desem ne desem bilemiyorum ..

Maxtech demiş ki:
Suçlamalarada bulunmuşlardı örgüt lideri diye sanırm yurt dışına kaçtı denmesin diye yarıda kesmiştir tedavisini...
Bu ergenekonu anlıyan tarafsızca banada anlatsın çok karışık bir örgütmü desem sistemmi desem ne desem bilemiyorum ..
Ergenekon:emekli olmuş devlet adamlarının yazarların bürokratların devleti yönetmek için kurdukları örgüt gibi bişey.Ellerinde mayın silah bomba her türlü eşya var.Devrim yapmak istiyorlar Türkiye de.Dışarıya çalışıp ülkemizi satıyorlar.Türkiye nin gelişmemesinin en önemli nedeni.Japonya ya bak adamlar 2 tane atom bombası yedi dünyaları şaştı hala doğan insanları sakat doğuyor ama bizi geçtiler gittiler şu an dünya nın en önemli güçlerinden bide bizim ülkemize bak.Türkiye nin bu durumda olmasının tek nedeni bence ERGENEKON..

Yukarı Alt