Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar bedava silk onaylandı %100
1-Önce paypal hesabı alıyoruz
2-http://bux.to/ buraya gidip kaydoluyoruz orda my stats kısmındaki linki arkadaşlarınıza dağıtıp stufs kısmındaki linkelere hep beraber tıklayıp 30 sn bekliyoruz
3-sonuç olarak 10 dolar para birikince cash out'a tıklıyoruz ve para yatıso alta ss leri koyuyorum 1,5-2 ay sonra yatıyo gerçi ama neyse yatıyoya ona şükür

baştan söylüyorum ps değil arkadaşlar kur'an üzerine şu mübarek ayda yemin ede bilirim yani
resimler görünmüyorsa başlat programlar donatılar erişilebilirlik büyüteçi açarak baka bilirsiniz

bu para yattıktan sonra bux.to'daki hali en altta 10 dolar diyor
-Resim Silinmiş.
para yatınca paypaldan e-mail geliyo transferi onaylıyorsunuz böylece 10 dolar hesapta olarak gözüküyo
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar zaten benimkide şansa oldu bir iki arkadaşı üye yaptım onlarda bana baya üye bulmuştu cash out'a bastım 2-4 haftada 10 dolar gelirdedi bi daha hiç siteye filen girmedim dün bir baktım mail geldi bux.to'dan 10 dolar transferi var transfer ıd'si şu gidip onaylayın gibi bişiler vardı girdim onayladım bu parayla 100 silk alına bilir.

HAKAN0 demiş ki:
arkadaşlar zaten benimkide şansa oldu bir iki arkadaşı üye yaptım onlarda bana baya üye bulmuştu cash out'a bastım 2-4 haftada 10 dolar gelirdedi bi daha hiç siteye filen girmedim dün bir baktım mail geldi bux.to'dan 10 dolar transferi var transfer ıd'si şu gidip onaylayın gibi bişiler vardı girdim onayladım bu parayla 100 silk alına bilir.

ben günlerce uğraşıp 1$ bile alamadan ben boyle sitenin diyen arkadaşlarımı bilirim :lol: çalışıyosa ne mutlu size çalışmıyorsa kurgulamaysa yazıklar olsun :lol:

http://bux.to/ ben bu siteye giremiyorum.bi kaç kere girdim dahada giremedim.
sayfa görüntülenemiyor diyor

neden acaba bilen bi arkadaş yardımcı olabilirmi

pfffffff

Aileden
ben bu konulardan yaklasık olarak 50 tane kilitledim.fake cunku.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt