Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadas lar birasdan anlatacagım konu tamamen silkroad taki accaunt unuzla bir alakası yoktur
paypal hesabı olanlar bir adım atlasın pls

1.ADIM

PayPAL Hesabı Almak

http://www.paypal.com/ PayPAL ın sitesine giriyoruz ve signup yazisina tıklıyoruz...

1.Adımda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yontemden yararlanamazsınız.
Burada 2.asamada karsınıza kredi kartı bilgileri gelecektir kredi card ı bilgilerinizi girmenize gerek yoktur Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve boylece credi c. kayıt olursunuz ama e mailinize gelen dogrulamayla kaydınızı yapın 2.asamasında kayıttan cıkın...
PayPAL a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık gecebiliriz...

2.ADIM

Bize Para Saglayacak Reklam Sistemine Kayıt olma...
http://adbux.org/?r=nemesisdogi linkinden Sisteme girip altta Join NOW yazısına tıklayıp karsımıza gelen forumu dolduruyoruz... e-mail adresi kısmına paypal'a kaydolurken verdigimiz adresi yazmayı unutmayın.. email adresi doğrulamasınıda yapmamız gerekecegi icin email adresimizi yanlıs vermeyelim...(arkadaslar yukardaki site bni referans ım onla kayıt işlemini gerceklestireceksiniz siteye kayıt olduktan sonra sizde referans verebilirsiniz bu sayede sizde bnde cok para kazanacaız :lol:)(unutmayın referans kısmındaki yazıyı silerseniz kayıt olamazsınız)
e-mail doğrulamasını yaptıktan sonra 3.adıma gecelim...
3.ADIM
Sisteme giriş... Tekrar sitemize girip Login oluyoruz ve Surf Ads Yazısına tıklıyoruz... Karsımıza gelen Linklere tıklıyoruz.(linklerin sayısı degisebilir) Bir pencere ile yeni bir site aciliyor site tam acilinca ustteki sayac saymaya basliyor 30sn sonra DONE $ yazısı cıkınca pencereyi kapatabiliriz.
Sonra girdigimiz linkin üzerinde 24saatligine bir cizik cıkacak 24saat sonra o linke tekrar tıklayabiliriz...(modem resetlemeyi denemedim ama olabilir mantıklı)
Bu sekilde butun linklere tıklıyoruz ve gunluk bir miktar para kazanıyoruz..
kazandıgımız paraya members butonundan bakabiliriz...
eger kazanımımız 10$ olursa Convert to Cash via PayPal linkine tıklıyoruz
VE Bu sayede PayPal Hesabımıza 10$ yatmis oluyor..
sonra http://www.silkroadonline.net adresine girip ıtem mall dan olayı bitiriyoruz
NOT:arkadaslar bunun hiç bi sakıncası yok cünkü siz reklam yaptığınız için para kazanıyorsunuz içiniz rahat olsun
BİDAHA NOT:bu bir alınt ıdır ama eksik yerleri oldugu icin kendi deneyimmle yaptıgımı anlatmaya calıstım

Helal len doğaç.Resmen copy paste yapmışsın ama olsun :lol: Ark.lar işe yarıoda bunu çoğaltmamız lazım hepimizin daha çok para kazanması için!!!

gunlerce ugrastm 9.88 $ biriktiginde banlandm. zaten kimsenin 10$ aldıgını duyamadık

alla alla niye banlanasınki snnin silkroad accauny unun bu olayla hicbir ilgisi yoq

hakkatten ha sen bottan dolayı banlanmış olmayasın bu yöntemin yasadışı bir yanı yok çünkü

Dampyre

Buralıyım
zaten silkroad hesabı değil..
adbux hesabı banlanıyor Wink

bu konuda 3217632876785687 kere verildi

DampyrE demiş ki:
zaten silkroad hesabı değil..
adbux hesabı banlanıyor Wink

bu konuda 3217632876785687 kere verildi

ben bunu ilk verisimde uyarı almıstım neyse konuyu kilitliyorum "3217632876785687 "kere verildi cünkü :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt