http://DevClix.com/register.php?r=caglarcepni

buraya gidiyoruz ve siteye üye oluyoruz(kendi referansımı verdim burdan üye olursanız sevinirim)

üyelik işlemlerini tammaladıktan sonra surf adss kısmına geliyoruz ve kategorilere ayrılmış linklere tıklıyoruz her link başına 0.025 dolar kazanıyoruz

!!!
1-)linklere tıkladıktan sonrayukarıda sayaç belirecek zaman dolduğunda done yazısı çıkara ozaman pencereyi kapatabilirsiniz

2-)aynı linke bir günde birden fazla tıklayamazsınız ztn üstü çizilir tıkaldığınızda

3-)birden fazla linkw aynı anda giremezsiniz

Paranız 10 dolar olduğunda paranın yanındaki cashout a basarak paranızı paypal hesabınıza aktarabilirsiniz ve bu paraylada istedğiniz herşeyi alabilirsiniz

Eğer paypal hesabı almayı bilmiyorsanız şu aımları takip edin

1)paypal.com a gidiyoruz
2-)üye ol diyoruz(register)
3-)ordaki boşlukları dolduruyoruz yanlız mail adresiniz doğru olsun
4-)2. aşamada sizden kredi kart no falan isticek oraya hiç işlem yapmadan kapatıyoruz sayfayı
5-)login oluyoruz ve bu şekilde bir paypal hesabımız oluyor

arkadaşım bu paypala yatırmıyor parayı alerpay adındaki bir başka paypal vari bir siteye yatırıyor çoğu site paypalı bırakıp alertpaye geçti bende bux.to da 60 dolar para yaptım ama alert pay'e yatırdı alertpaydanda paypala aktarılmıyo elimde kaldı 60 dolar bekliyom bir çözüm yolu bulup paypala aktarıcma ii şallah

bazı arkadaşlar inanmıyor isterlerse inanmasınlar ben inananı yorum çünkü 100 silk + 60m old + rapidshare'den 3 aylık premium aldım + 60 dolar elimde kaldı

Yukarı Alt