Dan Para Kazanın !!!

( Tamamen Ücretsiz Üye Olun ve Para Kazanmaya Başlayın... ) Gerçekten işe Yarıyor !!!

Buda aldığım ilk 10$.  Bu işin garanti olduğunu göstermek için koydum. Hepinize bol kazançlar.

-Resim Silinmiş.

» Günde 10 tık yapsanız = $0.10
» Sizden üye olan 20 kişinin günde 10 tıkı = $2.00
» Günlük kazancınız = $2.10
» Haftalık = $14.70
» Aylık = $63.00

bu size sitede gosterilen istatistik

Bu sitenin ismi bux.to Daha yeni kurulmasına rağmen 400.000'i aşkın üyesi var.Gün geçtikçede büyük bir hızla büyüyor.Günde yaklaşık 4000-5000 yeni üye ekleniyor. Site üyelerine para kazandırmayı hedefliyor.Bugüne kadar üyelerine 133.000$ kazandırdı, şimdi sıra sizde.Bu sistemdeki yerinizi zaman kaybetmeden alın.Siteye girince sağ üsten "Register" deyip, üye olduktan sonra( ki zaten ben size otomatik üye sayfasının linkini vericem... **) "Surf Ads" bölümüne tıklıyorsunuz.
ve burada bulunan text reklamlara tıklayarak sadece 30 sn bekliyorsunuz. 0,15-1 cent cebinizde. 1 cent nedir ki demeyin mesela günde 15 reklama tıkladığınızı düşünelim. 50 tanede alt üyeniz varsa onlarda 15 reklama tıklasa günde7.5$ kazanacaksınız. Buda ayda 225$ eder. tabi 50 kişi bulmak pek kolay olmuyor... ama haftada 7 10 $ ile basalarsanız gittikçe artıyor ve gerçekten zevkli bir hal alıyor...

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız.

PARA KAZANACAĞINIZ SİTENİN ÜYELİK ADRESİ

Ardından karşınıza kayıt sayfası gelecek. Bu sayfayıda resimden yararlanarak sizden istenilen
bilgileri giriniz. E-posta adresinize gelen postadaki adrese tıkladığınızda işleminiz tamamlanacak. BURADA PAYPAL ADRESİNİ DE EKLEMENİZ GEREKİR PAYPAL ALMAYI DA ALTTA ANLATTIM...

PayPal'a Üye Olmak İçin Kredi Kartınızın Olması GEREKMİYOR... tamamen ücretsiz ve kolay bir şekilde üye olun zaten resimli anlattım ve para kazanmaya başlayın...

PayPal adında dünya çapında 1.000.000 aşkın müşterisi bulunan bir internet
bankası var. İşin güzel yanı PayPal'a kayıt ve işlemler ücretsiz. PayPal'e üyelik için aşağıdaki resimden
yararlanarak bilgileri doldurunuz. PayPal'dan hesap almak için

PAYPAL HESABI ALMAK İÇİN (PARAMIZIN AKTARILACAĞI VE SİLK ALACAĞIMIZ SİTE)

-Resim Silinmiş.

Evet kayıt işlemi bitti. Sıra geldi para kazanmaya. Resimde gördüğünüz gibi ilk önce giriş yapıyorsunuz.

Kayıt olunca menüden surf adds bolumunden reklamlara tıklayın ve yaklasık 20 sn bekleyin done !! ve ardından DONE \/ (tick işareti ) çıkacak .. kapayın ve eeni reklama tıklayın asla aynı anda 2 reklam acmayın ve sırayla gdiin.. ve siz de üyeler kazandırarak çoook kaazanın...

Hatırlatma: Üye olduktan sonra hergün reklamlara tıklamayı unutmayın.Bu sayede
daha kısa sürede para biriktirebilirsiniz.

Reklamlara tıkladıktan sonra hesabınızda biriken parayı 'Members' linkine tıklayarak görebilirsiniz.

ipucu:siteyi günde birkaç kez ziyaret edin çünkü gün içinde yeni reklamlar da eklenebiliyor. Özellikle
gece 12'den sonra 5-6 tane yeni reklam aktif oluyor.

HATIRLATMA:BUX'ta ödeme almanız için 10$ sınırı var. 10$'ı geçtiğiniz an paranızı o ayın 15'in otomatikman
hesabınıza yatacaktır.BUX şuan için ödemeleri sadece PAYPAL üzerinden yapıyor. Paranız PAYPAL'a
yattıktan sonra isterseniz çek ile evinize gönderiyorlar.İleride başka seçeneklerinde ekleneceğini
umuyorum.

TERİMLER SÖZLÜĞÜ

*Browse Ads;Reklamları gezme
*Register;Üye olmak
*Members;Üyeleriniz
*Login;Hesabınıza girme
*Username;Kullanıcı adı
*Password;Şifre
*Please copy the security code;Güvenlik kodunu aynen yazın
*Logout;Hesaptan çıkmak
*My Stats;Bilgilerim
*My Profile;Profilim
*Payments;Ödemeler
*Referrals;Referanslarınız
*Current Balance;Hesabınızdaki güncel miktar
*Website Visits;Gezilen websitesi

Bux'tan aldigim ödeme yaklasik 70 dolara ulasti. Yaklasik bir ay önce üye oldugum Bux hakkinda baslarda açikçasi süphelerim vardi çünkü diger PTC siteleri, alt üyelerinizin kazancinin %10-15'ini size ödemeyi vaat ederken Bux'ta bu oran %100'dü. Yani alt üyeleriniz tiklama basina 1 cent kazanirken size de 1 cent kazandiriyordu. Halen de bu sekilde devam ediyor. Üstelik Bux bu bir ay içerisinde hiçbir ödemesini -en azindan bana olan ödemelerinin hiçbirini- aksatmadi. Bux sayesinde iyi bir ek gelir elde ettigimi düsünüyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilk mesajın silkroad geyik sohbetleri mekanına öylemi hemde eski üyesin Shocked

pfffffff

Aileden
böyle şeylerle kazanc sağlanmıyor kolpa işler
ama bu konu biraz farklı adbux veya diğeri değil kalsın bakalım

bişi dicem azcık saçma olcekde ben yapamıorum sen yapsan benim paypal hesabıma para aktarsan Embarassed

şahsen böyle şeylere inanmıyorum inanmanızı da tavsiye etmiyorum

Yukarı Alt