arkadaşlar şahsen kendim denedim ödememi de aldım toplam 500 silk aldım daha da alıyorum

sizde bu yöntem ile silk alabilirsiniz ;
resimli anlatımı takip edin;
Resimli Anlatım 1. Bölüm;
PayPal Hesabı Almı;
Paypalın Sitesine Giriyoruz:

http://www.paypal.com

SıngUp Yazısına Tıklıyoruz...
Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1280x800.
Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1280x800.

Hepsini Eksisksiz Yaptıktan Sonra
http://www.paypal.com
a girip
açtığınız hesaba e-mailiniz ve pasawordunuzla login olun.
login olduysanız devam edin...
2. Adım;Bize Para Sağlayacak Olan Reklam Sitesine Kayıt Olma...
Paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı Bux.to İle para kazanacağız tabi önce Bu Siteden üyelik alacağız peki nerden alacağız üyeliğini tabiki burdan

http://bux.to/?r=blackburn44

Join now and receive a $0.05 Sign-up Bonus yazıyor ona tıklayın
arkadaşlar üye olurken referer denilen yeri hic ellemeyin ..
Paypal Mail Bölümüne Paypal e-mailimizi Yazıyoruz!
ve üyelik bilgilerimizi doldurup kaydediyoruz
üyelik işlemimiz tamamlandıktan sonra login oluyoruz
ve surf ad kısmına gelip kategorilere ayrılmış link reklamları na tek tek tıklıyoruz
dikkat etmeniz gereken aynı anda iki reklama tıklamamalısınız
ve reklamlardan birine tıkladıktan sonra tukarda sayaç 30 dan geriye doğru saymaya başlayacak bittiğinde önce DONE sonrada DONE $ olacak ve bu reklamla işimiz bu günlük bitecek aynı işlemi diğer reklam linklerinede uygulayacağız

bir reklama günde sadece 1 defa tıklayabiliriz
ve toplam paramızı members kısmından öğrenebiliriz daha sonra paramızın yazdığı kısmından cashout a tıklayarak paramızı paypal hesabımıza aktırıyoruz daha sonra silkroaddın item mal bölümünden açmış olduğumuz paypal hesabımız la silk alıp gönlümüzzce harcayabileceğiz
herkeze kolay gelsin

arkadaşlar az kazandırıyor demeyin siteye arkadaşlarınızı davet edin ve onlar tıkladıkça da kazanın

örneğin ben siteye 145 kişi davet etmişim günde 10$ dan fazla kazanıyorum ve sro da her saniye global etıyorum,ticket kasıyorum çok eğlenceli hale dönüyor oyun

Sizden de 1 Teşekkür Yeter

Yukarı Alt