Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
10 Mayıs 2007
Mesajlar
87
Beğeniler
0
S.a arkadaşlar size verceğim programla para yapabilirsiniz silkroadda ama botlu ama botsuz girin oyuna farketmior size vereceğim programda ama ingilizce modlara sesleniorum bu program üzerinde çalışırlarsa belki başara bilirler Lütfen yardım herkes bu programla para yapıor vede silkroadın sitesindeki açıklama ile iyiden iyiye şüphelendim vede aradım Dünyadaki bütün Online Vede normal Oyunlarda Kullanılan Programdır Bu..; ALINTIDIR...!!!

1:Link: http://www.cheatengine.org/

2:Link:http://www.artmoney.ru/

Dünyadaki Bütün Gold Satan Siteler Bunlardan Yararlanıo Lütfen Yardım Modlar Lütfen bence bunu modLar çözerse cok daha iyi olacaq hemn bizim açımızdan hemde silkroad oynayan + extraloob a taklanlar için iyi olacaqtır EMİNİMKİ ÇÖZÜLECEK BU MODLARA GÜVENİYORUZ KENDİM EKLEDIM...!!!!

" Rep, Mep, Boş Ver Bi Dua Et Yeter "
 
Kayıt
17 Nisan 2007
Mesajlar
636
Beğeniler
0
bununla ilgili bir forumdan alıntı buyrun

Kod:
Online oyunlar'da Artmoney ve Cheatengine kullanımı hakkında uyarılar ... : 

Arkadaslar bazı online oyunlar gerçekten cok fazla tutuldu.Özellikle KnightOnline gibi... 

Knightonline , wow ; bu tip oyunlarda Artmoney ve Cheatengine'in çalışıp çalışmadıgını kendim deneme fırsatı bulamadım. Ancak şu an bi ekip bu işle uğraşıyor. Test'imiz sonuçlandığında size bilgi vereceğim. 

Bu süre içinde internette ufak çaplı bir araştırma yaptım. Artmoney ve Cheatengine programlarının isimlerini kullanarak ; illegal işler çeviren bi çok siteyle karşılaştım. Bu sitelerin genel özelliği size Artmoney ve Cheatengine programlarını kullanarak oyunculara item vaad etmesidir. sizden siteye üye olmanızı veya oyunda kullandığınız id ve şifre ile login olmanızı istiyor. Bu tip sitelere kesinlikle inanmayınız. 
Çünkü şu an için bu programlar işe yaramıyor. (oyun içinde SpeedHack kelimesini duymuşsunuzdur. Artmoney ve Cheatengine programlarının sadece işe yarayabileceğini düşündüğüm tek olay bu şimdilik.)
 

pfffffff

Aileden
Kayıt
13 Mart 2007
Mesajlar
5.420
Beğeniler
0
silkroadonline de çalışmıyor bu
zaten silkroadonlinede dupe goldhack gibi sahtelikler yapamazsınız.
 
Kayıt
13 Nisan 2007
Mesajlar
95
Beğeniler
0
hehe sahtelik hoşuma gitti walla gülmekten ölüyom bi sro ya hile karıştırmadmız kaldı buda olursa tam olur artık :lol:
 
Kayıt
24 Mayıs 2007
Mesajlar
3.806
Beğeniler
55
Şehir
İzmir, Bornova
Knight da calisiyor olsa bile artık ilgilenmiyorum Wink
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt