1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Beceremedik


 1. JbS

  JbS rank8

  Kayıt:
  29 Ocak 2009
  Mesajlar:
  1.211
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  kaldırım mühendisi
  Şehir:
  rüyalar
  Takım olarak savunma yapmayı beceremediklerini söyleyen Aragones, "Kazansak çok iyi olacaktı. Maalesef bunu başaramadık ve bu fırsatı kullanamadık" dedi.

  ‘Güzel başlamıştık’
  Teknik direktör Aragones, beraberliği iyi pas yapamamaya bağladı. Maçın başında buldukları golle çok avantajlı bir konuma geçtiklerini vurgulayan tecrübeli hoca, şu değerlendirmede bulundu: “O dakikadan sonra topla oynamaya çalışsak, daha fazla pas yapsak, pozisyonlar bulacaktık. Çünkü rakip o anlarda birşey yapamıyordu. Ama biz, top tutma yüzdemizin çok altında kaldık. Bazı maçlar vardır, topu ayağınızda tutarak, savunma yapmanız gerekir. Biz, bugüne kadar bunu iyi yapıyorduk.”

  ‘Emresiz de oynarız’
  “Ancak bugün başaramadık. Savunmayı takım olarak yapmayı beceremedik. Rakip bizden çok daha fazla koştu. Beraberliği, geçmiş haftalarda iyi oynayan futbolcularımın yokluğuna bağlamak doğru olmaz. Emre’nin iyi olduğu maçlar vardı ancak bu takım, Emre’siz de oynayacak bir takımdır. Emre’siz kötü oynuyoruz diye birşey söz konusu değil. Bugün kanatlardan gelmeye çalıştık ama kanat oyuncularımız iyi değildi ve bunu yapamadık. Bugün kaçırdığımız bir fırsat var. Kazansak lider olacaktık.”

  ‘Mayısta görüşürüz’
  “Yatağa yattığımızda lider olarak uyuyabilirdik. Ne yazık ki, bunu başaramadık ve önemli bir fırsatı teptik. Kazım oyundan alınırken taraftar tepki göstermiştir ama iyi olduğunda da alkışlayacaktır. Buraya gelen taraftarın her şeyi yapmaya hakkı var.” Bir gazetecinin, “Etrafımdaki insanlar Fenerbahçe’nin istikrarsız olduğunu söylüyor” sözü üzerine, “Arkadaşlarının sorusunu buraya getirme” diyen Dede, “Mayısta görüşürüz. Arkadaşına selam söyle” karşılığını verdi.