1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Beach Volleyball Online Başlangıç Rehberi


 1. Nina Ricci

  Nina Ricci exlmanager

  Kayıt:
  19 Ekim 2009
  Mesajlar:
  10.293
  Beğenilen Mesajlar:
  30
  Ödül Puanları:
  48

  [​IMG]

  [​IMG]

  Internette dolaşırken farklı bir oyun gözüme çarptı. Şu aralar dans oyunları, müzik grubu kurup Guitar Hero’nun online versiyonları revaçtayken değişik bir MMO, Beach Volleyball Online karşınızda!

  [​IMG]
  [​IMG]

  Bir Voleybol MMO’sunda ne kadar eğlenebiliriz ki demeyin! Diğer MMO’lar gibi bu oyunda da karakter gelişimi, yetenekler, güzel grafikler var. Ayrıca deniz, kumsal, sıcak yaz geceleri, partiler, sosyal bir yaşam da bizleri bekliyor. BVO’da Ofansif, defansif ve Stratejik olarak 3 farklı sınıf var. Her sınıf, servis, karşılama, oyun kurma, bloklama, top kontrolü gibi farklı alanlarda gelişiyor ve bir takım oluşuyor. Sonrasında da kızgın kumların üzerinde diğer takımlara karşı müthiş bir mücadele başlıyor.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Basit yeteneklerin yanı sıra özel yeteneklerde oyunculara sunulumuş durumda. Tabii ki bu Free 2 Play bir oyun için ekstra nakit eşya alımı demek. Fakat bu özel yetenekler olmadan da oyun oynanabiliyor, ama oyuna derinlemesine girip daha çok keyif almak isteyen oyuncuları Nakit Dükkanı bekliyor.

  Beach Volleyball Online‘a daha fazla vakit ayırmak isteyen değerli extraloob üyeleri, BVO sitesine giderek hem oyunu inceleyebilir, hem de oyuna kayıt olup oynamaya başlayabilir. Yazın da gelişiyle Plaj Voleybolu’nda kendini ispatlamak isteyen herkes BVO’da takımını kurabilir, diğer takımlara karşı kendini kanıtlayabilir!

  [​IMG]

  Üyelik
  Buradan
  [​IMG]

  Download
  Buradan
  [​IMG]

  Saygılarımızla;

  [​IMG]