Server
Flora
Takımı
Galatasaray
asd123asd1 demiş ki:
site taklit degildir phpbb bilginiz yoksa konuşmayın site subsilver olarak kurmuşlar.

ya gördünüz mü işin erbabı olayı açıkladı site phpbb'imiş.

Neyi tartışıyoruz 3 tane veledin açtığı siteden ne bekliyoruzki işte bu işi oyun zannediyolar :lol:

Öncelikle size selam vermeden başlayacağım, çünkü siz selamı hakeden insanlar değilsiniz.
Başarı takdir edilirse değil taklit edilirse başarıdır gibi bişey söylemişsiniz
Bu sözüm hepinize, ''Siz olmasaydınız millet güveneceği kişileri nasıl seçerdi?''
Evet siz belki bir ilki başardınız ama önemli olan o ilki devam ettirmektir.Evet bencede bir ilki başardınız, Siz olmasaydınız millet bizim güvenilir olduğumuzu nasıl anlardı?

Bir insanın nickini kullanmak eğer özentilik ise aynı isimi kullanan insanlarda özenti olur.İşte sizin kafanız bunu alamayacak kadar küçük çaplı.

Belki yine o küçük çaplı kafanız bunları almayacak ama
ARTIK HERKES SİZİN NE OLDUĞUNUZU ANLADI!

:muck:

DeadlyHunt demiş ki:
Bazı küçük çaplı silkroad forum sitelerinde benim nick'imi kullanan yüzsüz şahıslar var dikkat edin benimle hiç bir ilgisi yoktur o kişilerin..

sadece senin değil burdaki tüm MOD ların ve seviyeli insanların da var
arkadaşın çağırdığı bi forumda
ironEyE yi gördüm
Absence yi gördüm
DeadlyHunt u gördüm
ve daha kimleri kimleri gördüm
forum en ince ayrıntısına kadar extraloob a özenerek yapılmıs ama hala bizim gibi oılamamıslar
artık bırakın bizim kopyamız olmayı
kendi forumunuzu kendiniz kurun...

Ya bırakın su çocukları güvenilirmiş kim güvenilir Hyperionmu boyu kaçtı onun 1.60 falan varmı çocukluk yapan ufaltı hatırladığım kadarıyla kendisi
Spare mi tanımıyorum ama duyduğum ve söylenenler bazıyla ciğeri 5 kuruş etmez adammış reklam paraları için arkadaşını falan satmış bilemiyorum.
Sitenin hangi modu bilmiyorum adı legend scammermış (efsane dolandırcıymış yani)
Ciğeri 5 para etmez kim diye düşünüyorum valla siz bu isime çok yakışıyorsunuz.

Qum

rank8
DeadlyHunt demiş ki:
mavii demiş ki:
hacım senin çakman bile karizma olur koy poposuna makara: :mrgreen:
:lol: :lol:

userfort demiş ki:
Milano demiş ki:
1010 mesaj kasmış kimse :lol:
yanlıs gormuyorsam 13 gunde kasmıs 1010 msjı
Bildiğin çocuk :lol:

userfort demiş ki:
siteyı aynı extra gibi yapmıslar pes valla

Özentilikte moda olmuş
makara: ne alakası var özentilikle phpbb açmışlar burası phpbb diye onlar açamicakmı lol makara: makara:

Yukarı Alt