kısa bi süre icinde oyunu açacağız ve sizleride bekleriz gm lik verilir

ActioN kardes bende Kendi serverimi acmak istiyorum ama biri bana msn de yada baska kkonusma yerinde anlatmadan yapamıyorum :( YardımıN gereq lütfen yardım ett msn:[email protected]
,0

arkadaşım madem bişiler biliyosun gel bn uğraşıyorum gel bana yardım et...gerçi bnm server bitti yınede saol bana rekabet yapmıssın galiba ii bakalım kim daha önce server açcak.. :D dimi... :?!!

herkes kendi serverini kuracakta nolcak oyunda tek bir kişisiniz en fazla 20dk oynarsınız sonra sıkılırsınız bırakırsınız 1 tane server kuralım doğru düzgün bişey olsun herkes girsi ndeğilmi ?!!!!!!!

TwiLighT demiş ki:
herkes kendi serverini kuracakta nolcak oyunda tek bir kişisiniz en fazla 20dk oynarsınız sonra sıkılırsınız bırakırsınız 1 tane server kuralım doğru düzgün bişey olsun herkes girsi ndeğilmi ?!!!!!!!
+1milyon499bin499 :mrgreen:

xglspyxgl demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
+1milyon499bin499 :mrgreen:
dogru sölüyo arkadaş herks server açarsa o serverde 2 3 kişi olcak o da zevksiz olcak en azından neti saglam olan mesala bir mod wardı neti saglamdı o açsa bi 150-200 kişilik ne güzel olur sadece EXL üyelerine.

boşuna uğraşma kardeş bunu herkez açabiliyor.Sremu bi visual basic programı gerektirio :mrgreen:

EmmaW

berke1676 demiş ki:
arkadaşım madem bişiler biliyosun gel bn uğraşıyorum gel bana yardım et...gerçi bnm server bitti yınede saol bana rekabet yapmıssın galiba ii bakalım kim daha önce server açcak.. :D dimi... :?!!
zaten sen bi söledin herkez gaza geldi :D

Yukarı Alt