Yakinda kizlara asilmaya baslarlar. once msn adreslerini isterler. erkek milleti detective

'Condolezza Rice' karizmatikmi geldi gözüne :lolmuch: .Benim tanıdığım iyi bi göz dokdoru var her zaman emrinde olsun Exclamation :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eee bayan katılımcıları halen göremedik 2 tanesi hariç sayıca bu kadar mı Rolling Eyes

_CaspeR_

Buralıyım
okan abi bence grubu aç katılım oldukça alırsınız şuan bayan olan arkadaşlarımızı alın zamanla zaten katılım yükselir

yha bi dakka bayanlardan biri gelicek girecek foruma ve mod olacak he biz neden olamıyorz :lol:

pasificten bayan olduğunu bildiğim ama emin olmadığım arkadaşlar var. Bu foruma uğruyorlarsa cvp yazsinlar lutfe.(onlar kendini biliyo)

kısaca cok sacma bır bolum bence cunku gelen eCe06 hange 28 kibariye31 dıye kız nıkclı acar zaten acılmaya baslamıs selda :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
site içerisinde bayanlara önem vermeliyiz misafir üye sayısı çok fazla bunların içerisinden bayanları sitemize sizlerin desteği ile davet etmeliyiz biraz daha bekleyelim bakalım ne olacak detective

Benim de tanıdığım bir çok bayan SRO oynayanı var.25 yaşından tut 46 yaşına kadar arkadaşlarım var.Davet etmeyi çok düşündüm,fakat şimdiki ortamda onları davet etmemeye karar verdim.Zaten gereken dosyaların linklerini ben onlara aktarıyorum;msn üzerinden yardımcı oluyorum.Yapamadıklarını uzaktan yardım ile ya da bizzat giderek yapıyorum.
Öğrenmek istedikleri çok şey var,ama genelde perde arkasında kalmayı tercih eden bayan üyelerimiz de mevcuttur sanırım...

İlerleyen günler neyi gösterecek,ona göre bi yol çizeriz.Ama ben sanmıyorum,kullanıcılarımızın bayan üyelere ne derece saygı göstereceklerini zamanla şahit olacağız
Exclamation

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bayan üyeler siteye gelsinler gör sen onların forslarını admin kadar yetkili yaparım üyelerden de bir sorun sıkıntı yaşayacaklarını sanmıyorum ki öyle bir durumda affetmem Cool

okan abi bu harika fikrin için seni tebrik ediyorum kadınlarında foruma biraz zerafet katma vakti gelmişti

benimde tanıdığım sro oynayan hatun vardı. braktılar :lol: fazla para kaçıo die. bzim kız arkadaşımız bilgda tavla oynamasından baska bişi bilmio :lol::D nerde sroo ((:

Yukarı Alt