Morwena

Buralıyım
Bayanlar arkadaşlar hem daha hoşgörülü hem daha naziktir iyi gider ve Hoşturlar Wink :lolmuch: Razz

Valla forum buram buram Oje kokucak :lolmuch: :mrgreen:
Şaka bir yana bu oyunu bayların yanı sıra bayanlarında oynaması normal... Onlarıda aramıza bekleriz..

Bide Bayan üyelere eXtra girLs adında bir grup açılırsa onlara hoşgörüLü davranıldığı anlaşılacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extra girls cici bir isim lakin kendi isimlerini de kendileri seçecekler Wink

YuMi__YuMi

Bilgiliyim
Wala benim Akrabam Kız ve SRO oynuyor Ben Ona Bot Yolluyorum Bu Siteye kayıt Yaptırmadım.Neden Diye sorarsan ranwax ın dedıgı gıbı bende öyle dusundum ve kendım Yolladım Botları :) extrabeer extrabeer

extraloob demiş ki:
düşüncelerin gayet normal olması gerekende bu lakin biz artık işi ciddi anlamda düşünüyoruz sitemizin kalitesini daha da yükseltip bütün kullanıcılara hitap etmesini istiyoruz bunun için de en güzeli bayanlara öncelik vermektir kız arkadaşını davet edersen çok güzel olur kurulacak bölümde bizlere yardımcı olur güzel bir yapılanma düşünüyorum Wink
bu konuşmayı yapmasaydın normal üyelik devam etcektim ve bu msj görünce direk yeni üyelik aldım popcorn :lol: :lol: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkür ederim, sitemizin belirli bir seviyesi ve kalite var bunu kimse inkar edemez ben bu farkı daha da açmak ve çıtayı yükseltmek istediğim için bayanlara bayan oyunculara bayan forum sakinlerine imkanlar sağlamak amacıyla yapıyorum zati umarım isteklerime kısa sürede ulaşabilirim.

bu arada sitemize hoşgeldin Wink

extraloob demiş ki:
teşekkür ederim, sitemizin belirli bir seviyesi ve kalite var bunu kimse inkar edemez ben bu farkı daha da açmak ve çıtayı yükseltmek istediğim için bayanlara bayan oyunculara bayan forum sakinlerine imkanlar sağlamak amacıyla yapıyorum zati umarım isteklerime kısa sürede ulaşabilirim.

bu arada sitemize hoşgeldin Wink
hoş bulduk burdan başka üyeliklerle forumda dolaşan bayan arkadaşlarıma sesleniyorum admini görüyounuz bayanlara ne kadar saygılı olduğunu.

eytt be yürü be hacım kim tutar seni amacımız sitemizde bayan kullanıcıları da toplayıp hepberaber güsel bir aile ortamı yaratmak extrabeer extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
melik demiş ki:
eytt be yürü be hacım kim tutar seni amacımız sitemizde bayan kullanıcıları da toplayıp hepberaber güsel bir aile ortamı yaratmak extrabeer extraokk
3 gün oldu halen beklemedeyiz kimler var bir göreyim ondan sonra gruplar yeni bölümler özel üyelikler vb. uygulamaları açalım Wink

YuMi__YuMi

Bilgiliyim
YuMi__YuMi demiş ki:
Wala benim Akrabam Kız ve SRO oynuyor Ben Ona Bot Yolluyorum Bu Siteye kayıt Yaptırmadım.Neden Diye sorarsan ranwax ın dedıgı gıbı bende öyle dusundum ve kendım Yolladım Botları :) extrabeer extrabeer

YuMi__YuMi onlar da gelsin bayan üye tek onlar yok ben varım daa vardırda çıkmak istemiyolar bence

alexanderda bi ara çok vardı bayan oyuncular bazıları evliydi bile ama forumda yoktur bence çünkü botla falan pek uğraşmazlar

YuMi__YuMi Benim Kuzen Olur Onun çağrısıyla bu foruma geldim İnşallah Bayanlara Karşı Saygılı Olursunuz Ki Bende tüm sro oynuyan arkadaşları çağırıyım :mrgreen:

Yukarı Alt