SonSAHNE

Bilgiliyim
BattleField 1942

Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6
Part7
Part8
Part9
Part10

BattleField Vietnam Rip

23w8qo5.jpg

Part1
Part2
Part3
Part4
Kod:
rar şifresi : hackhell

BattleField 2
-Resim Silinmiş.

Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6
Part7
Part8
Part9
Part10
Part11
Part12
Part13
Part14
Part15
Part16
Part17
Part18
Part19
Part20
Part21

Crack

Kod:
rar pass: hackhell.com

BattleField 2142 Rip

Part1
Part2
Part3
Part4
Part5
Part6
Part7
Part8

Kod:
Şifre: hackhell

Sanırım Şu anda BattleField Bad Company PS3 ve XBOX için Çıkmış Ama PC ye çıkmamış. SS lerini Araştırdım...

gi01.jpg

gi02.jpg

gi03.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

SonSAHNE

Bilgiliyim
extraloob
abi ben bunları biliom bi tek seriden :lol: sen biliosan isimleri yaz ben onlarıda koyayım :lol:

bu arada 2142 nin ss lere baktım güzelmiş bn indiriom :lol:

-Resim Silinmiş.
battlefield-2142-2.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Dampyre

Buralıyım
2142 yi pek beğenmedim..
bence COD daha iyi ama multiplayer oynayacaksan
Battlefield Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler lakin hepsi elimden geçti Cool

bi şu anda pc ye çıkmayan bad company kaldı tek kelime ile özetlersek üzerine oyun tanımam 2142de MEC'ler ayrı bir tat denemenizi tavsiye ederim bu arada cod falan demişsiniz arasında dağlar kadar fark var bf 2 profesyonel bir online game cod 3.sınıf human2pc modeli atınızçöpe.com :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
DampyrE demiş ki:
2142 yi pek beğenmedim..
bence COD daha iyi ama multiplayer oynayacaksan
Battlefield Cool
zaten battlefield ın oynadığım serilerinde single player yoktu :lol:

extraloob demiş ki:

bi şu anda pc ye çıkmayan bad company kaldı tek kelime ile özetlersek üzerine oyun tanımam 2142de MEC'ler ayrı bir tat denemenizi tavsiye ederim bu arada cod falan demişsiniz arasında dağlar kadar fark var bf 2 profesyonel bir online game cod 3.sınıf human2pc modeli atınızçöpe.com :mrgreen:
unreal tournament vardı bi ara onuda seviyodum ben :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
JasonWalker demiş ki:
extraloob demiş ki:

cod 2 serisinide bitirdim fakat medal of honor gibi tek kişi ülkeyi işgal ediyor :lol:

mesela senaryo var her yerde sen bi kişi öldürmen gerekiyo adamların çatışma effect i yapıyor :lol: ama ortada ölen kalan yok arada vuruluyorlar ama ölmüyorlar :lol: ama ben kaza kurşunu atınca teke gidiyorlar :lol: yani Ben olmasan bi şey yapamayacaklar :lolmuch: BF öyle değil ks bile yapıyolar :lol:

tek kişi ülkeyi işgal ediyor :mrgreen: :mrgreen: cüneyt abi gibi desene :mrgreen: :mrgreen:
S0NS4HN3 demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
extraloob demiş ki:

cod 2 serisinide bitirdim fakat medal of honor gibi tek kişi ülkeyi işgal ediyor :lol:

mesela senaryo var her yerde sen bi kişi öldürmen gerekiyo adamların çatışma effect i yapıyor :lol: ama ortada ölen kalan yok arada vuruluyorlar ama ölmüyorlar :lol: ama ben kaza kurşunu atınca teke gidiyorlar :lol: yani Ben olmasan bi şey yapamayacaklar :lolmuch: BF öyle değil ks bile yapıyolar :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
ala ala ne account u online oynamayı mı denedin sen. Online oynayabilmek için Hesap gerekiyor doğrudur. sen bide hamachi yi dene...

bu arada ben oyunu indiriyorum son part yüzde 92 de :lol: bi sorun olmazsa kurarım hamachi den oynarız senle ama multi si fln varmı lan dan oynanır mı bilmem orasını.

Hamachi Hakkında bilgi almak için bu topic e bak...

viewtopic.php?f=36&t=24777

yaw son sahne nerdesin yaw
ya ben yine giremiorm ya exle sitede kars1las1rsan lütfen sole yaw giremiorm evde girebiliordm ç1k1s yap1nca yine ayn1 sey oldu =((( yard1m edin ya lütfen konunn yeri buras1 dl ama özr dilerm ben yelpazemi geri istiyorum =((

SonSAHNE

Bilgiliyim
hacım 3 partı da bi klasöre koy 1. yi extract here yaptın mı 2. ve 3. yü istemez.

sorun farklı birşeyden kaynaklanıyodur. sen bana ss ver ben bakayım ama ilk önce hepsini klasöre atıp tekrar kurmayı dene

WeAre

Buralıyım
saol arkadaşım indiriyoz işn bi problem çıkmaz bende bu seriyi arıyodum 2 gündür buldum sonunda

Yukarı Alt