Wicked

Game Designer
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Ekledim bende ama arada sırada oynuyorum bir maçlık.
kabul ettim hacım bende bf hastasıyım peki bfh ile bf4 arasındaki fark nedir hacım alacam diyorum da videolardan pek bi fark göremedim görsellik açısından çerez niyetine çıkarmışlar gibi şöyle bir oynayana sorayım :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben betasinda oynadim hacim , cikmadan once butun medya yagladi balladi payday 2 gibi dedi diye indirdim girdim. Bf4 dlcsinden bir farki yok. Grafikler ayni silahlar ayni sadece arac ve bir kac mod eklemisler ki onlarda neredeyse ayni. Atiyorum para calma modu eklemisler kasanin yanina gidip duruyorsun para calmis oluyorsun. Tek farki parayi kendi bolgene goturmen gerek. Bunun aynisinin c4lu bir modu vardi bf4 icin.

Bence pek alinasi bir sey degil , dlc paketi olmus ve dlc fiyatina yani 30 liraya kadar duserse almayi dusunubilirim. Su an oyun 99 lira :)

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:

Wicked

Game Designer
ben hiç almayım şu an :) artık fiyat düşerse birde Meksika'dan selam yollarım origin'e :) sömürüyorlar resmen silkroad'a bu kadar para harcamadım :mrgreen:

Wicked

Game Designer
Bu arada ben de payday2 gibi düşündüm ama grafikler aynıysa oyun mantığı aynıysa almayım ya bf4 yeni dlc gelecek ona saklarım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Payday 2 ile zerre alakası yok , payday 2'nin tırnağı dahi olamaz :)

Wicked

Game Designer
Kemalist demiş ki:
Payday 2 ile zerre alakası yok , payday 2'nin tırnağı dahi olamaz :)
yardım edersen eğer bi ara Payday 2 ile ilgili sorularım olacak ben oyunu aldım da bir türlü oynamaya fırsat bulamadım doğru düzgün bide hep atıp durdu beni herhalde sunucu sıkışıktı o zamanlara denk geldi neyse artık öğretirsin hacım dimi :) bf4 manyağı oldum bende bir sürü oyun var kütüphanede bf4'ten başka oynamıyorum
teşekkürler bilgi için çok uykum geldi bi sigara içip yatıyorum :olucem:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Battlefield zırt pırt çökmeye başladı , ne zaman girmeye çalışsam EA serverlarına ulaşılamadı diye hata veriyor... Koskoca EA'nın yaptığı saçmalıklara bak.

Forumdan yardımsever biri bana acıdıda key verdi :P ,tekrardan teşekkür ediyorum.
Şuan %86da yarın sabaha inmiş olur , çarşamba ödevi teslim ettikten sonra oynarız artık :naber:

Advance

Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Forumdan yardımsever biri bana acıdıda key verdi :P ,tekrardan teşekkür ediyorum.
Şuan %86da yarın sabaha inmiş olur , çarşamba ödevi teslim ettikten sonra oynarız artık :naber:
Oha varsa key verecek olan ben de gelirim hemen :P

edit:Görünüşe göre ben de geliyorum, 29'unda finaller başlıyor ondan sonra uzun süre müsaitim :P

Wicked

Game Designer
@Mirage maaşımı alınca sana da ben ısmarlayım 2 - 3 güne alırım
ama 1 tane :mrgreen:

Advance demiş ki:
edit:Görünüşe göre ben de geliyorum, 29'unda finaller başlıyor ondan sonra uzun süre müsaitim :P
Gel hacım

CezaAlp demiş ki:
ooo takımı kuruyoruz yalnız değilim artık :mrgreen:

ekleyin o vakit :mrgreen:
http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Physky/

Wicked

Game Designer
Kemalist demiş ki:
Battlefield zırt pırt çökmeye başladı , ne zaman girmeye çalışsam EA serverlarına ulaşılamadı diye hata veriyor... Koskoca EA'nın yaptığı saçmalıklara bak.
valla 2 hafta önce bende de aynıydı sonra perfoverlay diye bir ayar var consolu indirince yazıyorsun youtube'ta görmüştüm sorun düzelti sonra
ayarları vereyim eve geçince ama sanırım senin problem farklı updateten olsa gerek

Wicked

Game Designer
ya bu arada gol magnumu açamadım bir türlü 56 lvl olmuşum çok iyi keskin nişancıyım bir gol magnumum yok -.-
aha bu arada takım olduğumuza göre phantom bow'u açabiliriz bende haritası var

geriye sadece görevleri yapmak kalıyor sin:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt