çok yaratıcı bir düşünce olmuş :twisted: yorumları bekliyorum. :popcorn:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
HaMulo demiş ki:
ben espiriyi anlamadım :roll:
bir çok kişi ps3te düzgün oynanamayacağını düşünüyordu, bu videoyu hazırlayan kişi de o görüşte. ps3teki oynanış ile dalga geçmek amaçlı bir video. :muck:

RoqA demiş ki:
HaMulo demiş ki:
bir çok kişi ps3te düzgün oynanamayacağını düşünüyordu, bu videoyu hazırlayan kişi de o görüşte. ps3teki oynanış ile dalga geçmek amaçlı bir video. :muck:
şimdi anladım :mrgreen: ps3 ü bilmemde xbox ta oynamıştım bu tür oyun biraz sancılı da olsa sarıyordu.ben pc'yi yenilemek yerine ps3 düşünüyodum herkes bu tip oyunlar için ideal olan playstation diyor.ama bence mouse'un yerini konsoldaki oynak tuş tutmas

HaMulo demiş ki:
RoqA demiş ki:
HaMulo demiş ki:
şimdi anladım :mrgreen: ps3 ü bilmemde xbox ta oynamıştım bu tür oyun biraz sancılı da olsa sarıyordu.ben pc'yi yenilemek yerine ps3 düşünüyodum herkes bu tip oyunlar için ideal olan playstation diyor.ama bence mouse'un yerini konsoldaki oynak tuş tutmas
tabiki de bana göre ps3 ün pcden önde olan tek yanı God of War ve Gran Turismo. onlar da pcye çıkmadıkları için :P yoksa pc her türlü daha mantıklı.

komik gelcek belki ama pcde daha rahat ve daha iyi oynuyorum PESi :P

edit: pcde klavyeden oynuyorum.

RoqA demiş ki:

Bende eskiden öyle onuyordum ama arkadaşlar ps3 ten oynarken mal gbi bakmak zorunda kalıyodum.azimle gttim usb konsol aldım rambo gbi kendi kendimi eğittim evde :mrgreen:

HaMulo demiş ki:
RoqA demiş ki:

Bende eskiden öyle onuyordum ama arkadaşlar ps3 ten oynarken mal gbi bakmak zorunda kalıyodum.azimle gttim usb konsol aldım rambo gbi kendi kendimi eğittim evde :mrgreen:
ben kolda da 2. maçtan sonra iyi oynuyom yine ama klavye gibi olmuyo :P

Yukarı Alt