Prada

Ben GAIA'dayım zaten ahaha bu bayram milleti yakınlaştırır bizi hepten kopariyor ne iş :lol: 96 FF cleric Wiz ile sahnedeyim 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Ben GAIA'dayım zaten ahaha bu bayram milleti yakınlaştırır bizi hepten kopariyor ne iş :lol: 96 FF cleric Wiz ile sahnedeyim 8)

bayramlar bizi bozar bromance ahahaha işimiş olmaz böyle sakin günler bizim yalnız şu gelen maya tapınakları güzel olacak geçen screamadle ile buluştuk bu açtı wow'u oyun anında kasarken hop 8-10 tane arena var hangisine isterse gidiyor abicim müthiş yaa aşık oldum resmen biz action istesek 3 kişi rakip bulamayız sro bunu aşmayı kafasına koymuş demek ki ko'yu ve wow'u yapan bu dungeon arena tarzı yerler silkroad online da maya temple ile güzel bir iş yapacak bu sefer :muck:

BaSoryong

Buralıyım
iyi oldu bu bunun gibi 2 3 tane daha şey gelse oyun ıyıce tadı cıkar

ben oyuna başladığımda pvp ler janganda yapılıyordu.sonra dw ve enson samarkandda yoğunlaştı.ama artık boşa pvp yapmaya gerek kalmıycak.arenayı dört gözle bekliyoruz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ghostarmy demiş ki:
ben oyuna başladığımda pvp ler janganda yapılıyordu.sonra dw ve enson samarkandda yoğunlaştı.ama artık boşa pvp yapmaya gerek kalmıycak.arenayı dört gözle bekliyoruz.

aynen öyle bari direk arena'ya gideriz kapışırız orada rahatça :headbang:

heyt be ali baba eventten sonra gelen tek harika yenilik diyebilirim en azından şavasırken "1v1 gel lan" diyen olmucak :twisted: :twisted:

execuTe demiş ki:
heyt be ali baba eventten sonra gelen tek harika yenilik diyebilirim en azından şavasırken "1v1 gel lan" diyen olmucak :twisted: :twisted:
Force debufflarıma ve firewallıma laf edene acımam bu sefer :santa:

Kesin bir tarih yok değil mi ? İleride gelecek bir eklentiden söz ediliyor ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
meLankoLiq demiş ki:
execuTe demiş ki:
Force debufflarıma ve firewallıma laf edene acımam bu sefer :santa:

Kesin bir tarih yok değil mi ? İleride gelecek bir eklentiden söz ediliyor ?

Hotan FW gelir ardından ocak yılabşı event'ı ve şubatta bu geleceğini tahmin ediyoruz 8)

Yukarı Alt