Torque batle bard rehberi kazırlamıştı.Benimde hoşuma gitti ve bitanede ben açim dedim.Venüste oynuyorum.Farm yapmaya vakit kalmadı.Hemen bitane açtım.Şuan 24 lvl ama size şunu söyleyeyim şuana kadar kastığım en eğlenceli karakter.Hele buffları mükemmel görünüyo.Şuan sadece bard açtım.Yanına cleric açmayı düşünüyorum ama daha çok sp gerekli.Pvp yaparken wizardlar aban nuke atana kadar siz ona 1.5 tane nuke atarsınız :D 30 lvl olunca SS de koyacam.Ancak şuan daha ezik olduğumdan koymuyorum :D kasmak isteyen varsa Venüs'e gelsin (zaten venüsün trafiği az en fazla 10 denemeye girersiniz :wink1:) birlikte kasalım.

Şuan için sadece bunu koyuyorum bu arda üstüm npc :D

- Resim Silinmiş.

Sorularınız varsa söyleyin elimden geldiğince yardım ederim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
biraz az vuruyoz ama baya hızlı vuruyo bu arada bi skili var canavarın defansına bakmıyo her zaman 133 vuruyo 990 lvl olsa bile 13 vuruyo :D ama fazla sahlam değil wizarddan biraz daha sağlam :)

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
shoo_tr demiş ki:
biraz az vuruyoz ama baya hızlı vuruyo bu arada bi skili var canavarın defansına bakmıyo her zaman 133 vuruyo 990 lvl olsa bile 13 vuruyo :D ama fazla sahlam değil wizarddan biraz daha sağlam :)
Canavarın defansına elindeki silaha bakmaz canavarın leveline bakar absolute damage yazıyorsa skill de :D ama çok level farketmedikçe aynı damage i vurur yine.

Bkz. clericde de var benzeri

Yukarı Alt