1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Batı Çin (Donwhang) Canavar Hikayeleri


 1. RanstaMonsta

  RanstaMonsta globalmod

  Kayıt:
  26 Ocak 2016
  Mesajlar:
  512
  Beğenilen Mesajlar:
  83
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Edirne
  [​IMG]
  [​IMG]
  Chakji Worker, Huang He'deki Taoist münzevi hermitlere hizmet ederdi ancak daha sonra Chakji Taoist hermitlere karşı ayaklandığında onlara yardım ettiği için birlikte cezalandırıldı.

  [​IMG]
  Chakji de Huang He'deki Taoist münzevi hermitlere hizmet ederdi, fakat açgözlülüğü yüzünden kurban olarak kendisine sunulan kadınlarla kaçtığı için cezalandırıldı. Daha sonra kertenkele şeklini aldı. İnsan doğasını kaybetti ve şeytana dönüştü.

  [​IMG]
  Ghost Bug, böcek canavarları olarak Batı Çin'in kuru topraklarında yaşamlarını sürdürmek için hızlı bir şekilde uçar ve av arar.

  [​IMG]
  Devil Bug, böcek canavarları olarak Batı Çin'in kuru topraklarında yaşamlarını sürdürmek için hızlı bir şekilde uçar ve av arar.Tükürdüğü mide sıvısıyla insan derisini eritir ve emer. Devil Bug saldırısına uğrayan kişinin geride sadece kemikleri ve derisi kalır.

  [​IMG]
  Hyungno Ghost soldier, Tang yönetiminden önceki antik zamanlarda Hun askerlerin öldümünden yaratılmış intikam dolu bir ruhtur. Donhwang yakınlarında görülür ve kaybolurlar, ve Hun ırkına karşı beslediği nefretle ayırım yapmaksızın tüm insanlara saldırırlar.

  [​IMG]
  Hyungno Ghost, etraflarında yaşayan daha ufak şeytanlar tarafından yaratılmış yaratıktır. Hyungno Ghost soldier'den daha zeki olduğundan, kontrolü çok zordur.

  [​IMG]
  Yiyecekleri tükenen insanlar tarafından yenilmek için kesilen veya hastalıktan ölen atların bu dünyada dolaşan kötü ruhlarıdır, Demon Horse olarak isimlendirilirler.

  [​IMG]
  Bu dünyada Demon Horselerin dışında dolaşan Devil Horseler ruhlarını kaybetmiştir ve sadece bedenleri vardır. Bilinçsiz Demon Horselere Devil Horse denir.

  [​IMG]
  Meek gun Powder, bir delik açmakta veya uçurumlarda çalışırken kullanır. Ancak saldırıldığında, barutu bir saldırı silahı olarak kullanmaktadır.

  [​IMG]
  Bunlar çorak topraklarda yaşayan barbar kabiledir. Küçük ve yüzleri çok çirkindir. Aslında iyidiler ama insanların zulmünden vahşi olmuşlar. Çorak topraklardan geçen tüccarlara veya gezginleri ellerindeki iki bıçakla saldırırlar.

  [​IMG]
  Yumuşak başlı Meek Earth Ghost olarak adlandırılır. Savaş için yetiştirilmemişdir ama saldırıldığında çok vahşi olurlar.

  [​IMG]
  Bu yüksek rütbeli Gun Powder. İnsanlara barutla saldırır. Kendisine bomba atılan kişi tamamen parçalanır.

  [​IMG]
  Geçmişte Hyeongcheon, Ureuchi tarafından öldürüldüğünde tüm muhafızları da öldürüldü. Hyeongcheon dirildiğinde muhafızları da onunla beraber dirildi ve onu gölge gibi koruyorlar.

  [​IMG]
  Earth Taoisti yüksek zeka ve kuvvetli ruhsal güçler gösterir. Sihir gücünü kullanarak çok çeşitli sihirli saldırılar yapar. Ateşi kontrol edebilir ve çok yıldırıcı ateş sihri kullanır.

  [​IMG]
  Earth Taoistinden çok daha güçlü etkiye sahiptir. Ateşin gücünü kullanarak çok büyük bir alanı yakacak kadar güçlü büyüye sahiptir.

  [​IMG]
  Hyeongcheon Batı Çin'deki yabancı bir kabilenin mükemmel savaşçısıydı ama Tang'lardan Ureuchi tarafından öldürülüp çorak topraklara atıldı. Bu yabancı kabilenin cadı doktoru tarafından kafasız bir şekilde canavar olarak diriltildi. Kendi kafasını bulabilmek için elinde bir kafa taşıyarak insanlara saldırır.


  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 14 Ağustos 2016
  piemde ve Chorus bunu beğendi.
 2. K0mpedan

  K0mpedan olduser

  Kayıt:
  14 Mart 2013
  Mesajlar:
  966
  Beğenilen Mesajlar:
  22
  Ödül Puanları:
  18
  Earth ghost'un öldükten sonra ettiği küfürlere hiç birşey yazmamişlar :D