1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Batı Asya (Roc Mt.) Canavar Hikayeleri


 1. RanstaMonsta

  RanstaMonsta globalmod

  Kayıt:
  26 Ocak 2016
  Mesajlar:
  514
  Beğenilen Mesajlar:
  83
  Ödül Puanları:
  28
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Edirne

  [​IMG]

  [​IMG]
  Roc Dağının yerlisi. ''Feather Clock'' Tüyden yapılma pelerini yerlilerin giydiği hüzünlü maskeleri simgeliyor. Roc'a hizmet etmeye yönelik pasif bir eğilimi var. Tahtadan bumerang benzeri bir silah kullanıyor.

  [​IMG]
  Roc dağlarında yaşayan bir kartal türü. Normal kartallardan biraz daha büyük olan Black Eagleler Roc dağında çok uzun zamandır yaşıyorlar. İnsanlara inanılmaz hızla çok etkili bir şekilde saldırıyorlar. Öldükten sonra kurbanların kalbini yemeyi seviyorlar.

  [​IMG]
  Roc dağının bu ismi almasından bile çok önceden beri burada yaşayan yerliler. Tüyden yapılmış bez kıyafetler giyerler ve tahta bir maske takarlar.Giydikleri maskenin cinsine bağlı olarak değişken bir heves gösterirler. Roc'un dağa gelişini Tanrı'nın bir isteği olarak kabul eder ve Roc'u Tanrı'ya eşdeğer olarak görürler.

  [​IMG]
  Roc dağında yaşayan vahşi keçilerden gelişen bir ırk. Normalde çok uysaldırlar ancak kendilerine saldırılırsa şiddetle karşılık verirler.Denir ki bir kere Shaur'un kılıcının tadan birisi daha sonra kılıç gördüğünde bile titremeye başlar.

  [​IMG]
  Roc dağında yaşayan vahşi keçilerden gelişen bir ırk. Doğalarının gereği olarak çok saldırganlardır ve düşmanlarını gördükleri an saldırırlar. Saldırgan doğaları gereği gruplar halinde dolaşmasalarda, onların yalnızlığıyla alay etmeye kalkanlar bunun bedelini dökülen kanlarıyla öderler.

  [​IMG]
  Roc kendi tüylerini kullanarak bu ırkı insanlarla savaşması için yarattı. Kafaları kartal,vücutları ise insan vücududur. Sırtlarındaki kanatlar sayesinde insanlara gökyüzünden keskin dalışlar yaparak saldırırlar.

  [​IMG]
  Özel yetenekleri dolayısıyla seçilmiş melez kuşlar. Roc'un en sert ve en derin tüylerinde yaratıldıkları için çok güçlü bir vücutları vardır.

  [​IMG]
  Yarı-insan;yarı canavar.Spiral boynuzları olan bir keçi kafası, tüysüz bir insan vücudu ve hafifçe çarpık kıllı bacakları vardır. Ucunda keskin küçük bıçaklar olarak pençeler giyerler.

  [​IMG]
  Roc dağlarının çevresinde gezinen vahşi keçilerden gelişen bir ırk. Vahşiler ve insanlara pençeleriyle hiç çekinmeden saldırırlar. Antelope'un büyük boynuzları tek bir darbeyle bir fili yıkacak kadar güçlüdür.

  [​IMG]
  Roc'un eski,rüzgarı daha iyi kavrayan tüylerinden yaratılmışlardır. Çabuklukları ve göze çarpmayan renkleri sayesinde düşmanlarına farkedilmeden yaklaşıp onları yok ederler. Wing Tribe'dan farklı olarak bir mızrak taşırlar.

  [​IMG]
  Özel yetenekleri dolayısıyla seçilmiş melez kuşlar. Roc'un kuyruğundaki sert mavi tüylerden yaratıldıkları için çok güçlüdürler.

  [​IMG]
  Roc's yavruları, bizzat onun kanından gelmektedirler. Roc'un yarısı kadar olmasalar bile, diğer kuşlara göre çok büyükler. Bir kartalla bir kuzgun karışımına benzer. Çok genç ama Roc kadar akıllı değiller. Yine de keskin gagaları ve pençeleriyle insanları korkudan titretirler.

  [​IMG]
  Bir zamanlar şeytani bir tanrının yardımıyla Roc'dan intikam almaya çalışmış ancak başarısız olmuştur. Şimdi Roc tarafından yönetilmektir ve ona itaat etmektedir. Her zaman için şeytan tanrısıyla birliktedir. Büyüleri ve diğer güçleri diğer insanların çok üzerindedir.

  [​IMG]
  Genelde Rocky Javanisler dünyanın en derin kısmındaki kuş kabirlerini koruma olan kutsal görevle sorumludurlar. Ancak, Roc tarafından çağırıldıklarında, gizemli güçlerini Roc'u korumak için kullanırlar.

  [​IMG]
  Kapı görevlisi Rocky Malikler genel görevi, kutsal görevi kuş kabirlerini korumak olan Rocky Javaniseleri denetlemektir. Ancak, Roc tarafından çağırıldıklarında, gizemli güçlerini Roc'u korumak için kullanırlar.

  [​IMG]
  Wingtribe Duke, Kanat Kabilesi aşiretini yöneten asillerdir.

  [​IMG]
  Roc Dağı'nın Zirvesi'nde görülen seçkin askerler, Wingtribe Knightlerinin gücünün istilacılar karşısında Demon Shaitan'ın gücüyle neredeyse eşit olduğu söylenir.

  [​IMG]
  Tabiatın dört gücünden biri olan Gnome toprak doğa gücüne sahiptir. Lakapları Pygmy'dir. Genelikle yer altında yaşarlar çünkü ışıktan nefret ederler ve burada biriktirdileri hazineyi muhafaza ederler. Açgözlülükleryile bilinen Cinler iştahlarını tatmin etmek için gayretle çalışırlar. Onlara fayda sağlamayacak kimse için çalışmazlar. Hazinelerinin bir kısmını teklif eden Roc'a yardım etmeye karar verdiler.

  [​IMG]
  Tabiatın dört gücünden biri olan Sylph Hava Perileri ormanların ya da ağaçlarının doğa gücüne sahiptir. Adlarını, rüzgarın esişiyle hareket eden dalların görüntüsünden almışlardır. Rüzgarın doğa gücüne de sahip oldukları için vücutları somut ve soyut arasındadır, bu da onlara özel bir saklanma yeteneği verir. Roc'un yandaşları ve rüzgar büyü gücünün üstadları olan Sylph, istilacı insanların kökünü kurutmak için Roc'un yardımına gelmişlerdir.

  [​IMG]
  Salamanderler tabiatın ateş gücüne hükmeder ve dört doğa gücü arasında en yüksek saldırı gücüne sahip olmalarıyla övünürler. Ateş güçleri o kadar kuvvetlidir ki ağaçların içlerinden geçebilir, meyvelerini kül edebilir ve sularını çekip onları anında kupkuru bırakabilirler. Ayrıca vahşi yapılarıyla insanların dünyasını yıkıp geçmeleriyle bilinirler. Rahatsız edip kendilerini eğlendirecek birşey aradıkları için, Roc'un tavsiyesine uydular ve insanlara zulmetmede karar kıldılar.

  [​IMG]
  Undine dört tabiat gücünün su gücüdür. Lakapları Peri'dir. Esasen yaşamak için dağlar, okyanuslar ve ormanlar gibi birçok yeri mesken tutarlardı. Ama bir şekilde yalnızca su içinde yaşamaya başladılar. Bu doğa canlıları güçlü su büyüsü kullanabilirler. Yumuşak mizaçlılardır ve güçlerini nadir gösterirler. Fakat yoldaşları Roc'un isteği üzerine güçlerini istilacı insanlara karşı kullanmaya karar verdiler.

  [​IMG]
  Devil Shaitan Roc'un bedeninde dolaşan kan yoluyla güçlendirildi. Doğaüstü güçlerine rağmen Shaitan, ızdırap veren Roc'un canlandırıcı kanıyla tamamen hafızasındaki insan yönünü kaybetti. Artık hiç tereddüt etmeden herşeyi ve herkesi yok edebilir.

  [​IMG]
  Roc Dağı'nın dev hükümdarı Canavar Kuş Roc, 30 metre uzunlukta devasa bir kuştur. Kartal ve kuzgun kırması bir görünüme sahiptir, tüylerinin rengide koyu kırmızıdır. Tek bir kanadının genişliği 15 metredir ve sadece bir kanat çırpmasıyla herşeyi uçurabilecek büyüklüktedir. Yuvasında huzurla dinlenebilmeyi uman Roc bölgesini tehdit edenleri acımasızca cezalandırır ve şu an da Roc Dağı'nı istila eden insanlara karşı savaş açmış haldedir.

  www.joymax.com' dan alıntıdır.

  [​IMG]