Arkdaslar dün bildiginiz üzere upgrade bugu olustu ve herkes +30 falan bastı ? bu sorunun cozumu sızce rollback ile mi olur ? ben rollback gelir diye pk falan oldum uyuz olduklarıma :)

arkadaşlar mutlaka rollback şartmış ben rollback dilekçesi yolladım joymaxe isterseniz sizde yollayın 101 +30 blade basmış adam geziniyor.. olur iş değil..

RollBack gelsin çünki adaletsizlik olur kaybettiğiniz Exp'ler içinde Joymax size yeni bir sürprz yapar :wink1:

Rollback falan gelmicek zaten dün serwerlar 30 dakika bakıma alındı o +30 basan lar a dün rollback geldi şu an kimsede +30 falan yok boşuna canınızı sıkmayın :detective:

cakaltepeli demiş ki:
Rollback falan gelmicek zaten dün serwerlar 30 dakika bakıma alındı o +30 basan lar a dün rollback geldi şu an kimsede +30 falan yok boşuna canınızı sıkmayın :detective:

Bug giderildi canımcım sadece kod degiştirdiler. Scriptten anlayan kişiler kolayca anlayabilir.Server geri alınmadı kaldıgı yerden devam ediyor silahlarda adamlarda .

benim kafama takılan şu rollback atıcaklarsa boşa kasıyoruz ? ama joymaxdan hlaa bir açıklama yok FW vardı bugun kaleler el değiştirdi rollback zor ama rollback atmadan o silahların gitmesi çok zor? zaman geçtikçe rollback atılma ihtimali düşüyor..

rollback gelmiyecek gelirse oyncular ısyan eder + joymax o adamların weaponlarını sıler weyahut --BAN--

alpbey07 demiş ki:
rollback gelmiyecek gelirse oyncular ısyan eder + joymax o adamların weaponlarını sıler weyahut --BAN--

silemez adamı banlamak için neyle suçluyacak ? adam özel birşey yapmadı bug yapmak için ayrıca adam 101 item düşürmüş onu da silemez bug u yapmak için özel birşey gerekmiyor .. sadece itemi basmak yeterli dolayısıyla banlaması ve silmesi olanaksız.. ancak zamanı geri alabilir yada başka bi apptallık yaparlar..

adamın ıd pw sını alır gırer çara sıler cıkar olmadı meşur hırsız CEO ya telefon acar su adamı soy ıtemı de sat npc ye der geçer gider

alpbey07 demiş ki:
adamın ıd pw sını alır gırer çara sıler cıkar olmadı meşur hırsız CEO ya telefon acar su adamı soy ıtemı de sat npc ye der geçer gider
makara: makara: makara: güzel yöntem
rollback gelmesin kardeşim bugun SON silah düşürmüşüz zaten oasiste + basan olmadı hoyt :oldie:

Yukarı Alt