Arkadaslar üstüste basmaktansa itemi bekleterek ama tabiki oyun icinde kulanarak basma daha cok ise yarıyor mesela :
+0 bi itemi üst üste +3 yapmak silkroadın en kör yerine girsen bilene sanstır. Her item kolaylıkla +2 olur bir gün kulanıdıktan sonra nerde olursan istersen townda +3 denersen kesimlikle yanmayacaktır. +3 itemin var +4 yapmak icin bir kaç gün kullan ondan sonra dene bak itemin +4, item +4 olunca hemen +5 deneme 1 hafta bekle mesala, hee +4 item hemen +5 deneyinece olabilir ama alibaba gibi sansın olması lazım. detective

+ basma da lag gercekten onemli cogu zaman patlıyor lag olunca hele bı de Hotan da basmaya çalısırsan
dinlendirme de işe yarıyo gibi bi kere de ard arda +5 denemek saçma
bide denedim olmadı diyenler illa olcak diye bişey yok sonuçta şans işi +4 zaten oluyo silah +5 de şansına artık
bizim guildde adam +9 bastı suan 72+9 spearı var

Yawaga ne dıon silahı soğutup moğutup silah +4 oldu an +5 kondurcan.ki mayası soğuyup mozulmasın. asıl bu gun bıtane 72+5 glavie yaptım sılah crit 9 phy%47 di ama master stone basınca.phy % bummm oldu 0 10 tane phy stone yapıp bastım hep aynı sekıl kaldı biri bana bunu acıklaya bılırmı lutfen.

+ basmak 1. olarak şans işidir 2. olarak ıtemın basıretıne baglıdır ben full +5 set yaptım bı sapkayı +5 yapmak için butun sete harcadıgım elıxırın kat kat fazlasını harcadım yapabılecegın sadece buyuk dusunmek öff ya yıne patladı dıyıp bırakmamak yenıden denemek bol bol steady basmak imkanın varsa ımmortal baski sılah element olmasın extraokk

extraloob demiş ki:

Extraloob Luck tablet ile +5 basmayı daha kolay bir hale getiriyor.Ama Luck tabletin fiyatı 8-10 mil arası bunu herkez alamıyor.Luck basmadan +5'e basmanın bir yolunu bulmak lazım. Ben sahsen 1 kac ol buldum işe yarıyor. Ama her zaman deil (en azından basamaktan daha iyidir :lol: )

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
AsK_MiLiTaNi demiş ki:
Yawaga ne dıon silahı soğutup moğutup silah +4 oldu an +5 kondurcan.ki mayası soğuyup mozulmasın. asıl bu gun bıtane 72+5 glavie yaptım sılah crit 9 phy%47 di ama master stone basınca.phy % bummm oldu 0 10 tane phy stone yapıp bastım hep aynı sekıl kaldı biri bana bunu acıklaya bılırmı lutfen.

ardarda +5 denediginde tutmasi dusuk bekletmek lazim ama yine de sans isi +3 kalkanima ardarda bastim +5 oldu sword a bekleterek bastim o da +5 oldu lucky falan kullanmadan

bekletmekle felan alakası yok silah veya giysi hic farketmez +3 ard arda hic beklemeden basman lazım ama +3den sora o dakika icinde +4 denersen %99.9 yanıyor emin olun ama +3 cabuk deneyin anında basılır =)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ben şahsen böyle taktiklere inanırım ve enteresan gelir +5 ve üstü olsun yeter bana extraokk

AsK_MiLiTaNi demiş ki:

hehehehee extraokk

Yukarı Alt