Server
Assos
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar bot ile alakalı bir sorunuz mu var? çözümleyemediğiniz, kullanamadığınız bir özelliği mi var? lütfen ilk önce
SBot Sorunlar ve Çözümleri ( EXL FARKIYLA ) linkine bakın. eğer size uygun çözümü burda bulamadıysanız bu başlık altında sorununuzu belirtin.

Kendi adıma söylüyorum en fazla 5dakikada bir SBot bölümünü kontrol ediyorum. cevaplayabildiğim birşey varsa mutlaka elimden geldiğince yardımcı oluyorum.
Eğer bu şekilde hareket edersek SBot hakkındaki sorunlar ve de çözümleri çok daha kolay ulaşılabilir SBot Sorunları ve Çözümleri klavuzu oluşur. Böylece SBot'u kullanmaya başlayan, SBot ile ilgili sorun yaşayan kullanıcılar nereye bakmaları gerektiğini bilirler :thumbsup:

Sanırım böyle bildirimler kimsenin hoşuna gitmiyor :think:

bölümde en az okunan başlık olma ünvanına sahip :|

ustameen demiş ki:
Sanırım böyle bildirimler kimsenin hoşuna gitmiyor :think:

bölümde en az okunan başlık olma ünvanına sahip :|
hoşLarına gitsin veya gitmesin bundan sonra aynı sorunları içeren birçok konu bulursam direk kilit artık

Prada

Replicant demiş ki:
ban olasılıgı nedir? + ve - leri nelerdir ?
Ban olasılığı her illegal programin sahip olduğu kadardir.. Silk alimlarini ihmal etmezseniz göstermelik bile olsa 50 silk alirsaniz ban ihtimali çok çok düşer..

Artilari olarak clientless şekilde kullanabilirsin ve düşük özellikli bir PC ile bile 15-20 char açabilirsin bu yöntemle.. Bot diğer botlara nazaran çok daha seri kesiyor , + basma seçeneği ile uğraşmadan itemlarına + basabiliyorsun.. Bu anlamda oyunu kolaylaştıracak bir çok özellik mevcut..

Eksileri ise yok denecek kadar az. Tbottaki gibi petten çantaya transfer olayı şu an için yok.. Fakat yeni versiyonlarda ekleneceği konuşuluyor. birde isrobottaki gibi kasma alanini seçip onaylama olayı şu an aktif değil.. Script yöntemiyle çalışıyor.. Kasma alanına önden gidip güzargahını oluşturup bunu kaydetmelisin.. ama genel anlamda sınıfının çok çok üstünde bir bot :thumbsup:

Formu eksıksız dolduruyorum yıne resımdekı kırmızı hatayı verıo regıster olamadım bı turlu
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
beytobond4 demiş ki:
Formu eksıksız dolduruyorum yıne resımdekı kırmızı hatayı verıo regıster olamadım bı turlu
- Resim Silinmiş.
kullanılmayan karakter kullanmışsın şifrede başka şifre dene tekrar hata verirse buraya yaz :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ustameen benim bir sorunum var ben onceden t-bot kullaniyordum ama artik refreshlenmem gerektigini anladim :D Neyse benim sorum s-bot almak icin napmam lazim ne kadar uyelik...vs
gibi bana en bastan bir s-botnasil aliniyor nasil aktive ediliyor okan abi bana kod mu vercek bana anlatbi hic bir bilgimyok cunku saol şimdiden

eLempTRa demiş ki:
ustameen benim bir sorunum var ben onceden t-bot kullaniyordum ama artik refreshlenmem gerektigini anladim :D Neyse benim sorum s-bot almak icin napmam lazim ne kadar uyelik...vs
gibi bana en bastan bir s-botnasil aliniyor nasil aktive ediliyor okan abi bana kod mu vercek bana anlatbi hic bir bilgimyok cunku saol şimdiden
viewtopic.php?f=567&t=98246
Bu işlemleri yaptıktan sonra http://www.bot-cave.net 'ten üyelik alman gerekiyor.Sonrasında Sbot'una kavuşabilirsin.
Ps:Şu anda yeni üyelere Sbot satışları kapalı.

Kardesim Baya Eski Bir Konu Ama bi Sansımı Deniyicem Ben Daha Yenı Basladım Sbota Bu Siteden Sağolsunlar öğrendim herseyi Sadece Clientless sorunum var Benm Kill Client/Go Clientless Tusu Siyah yani Basılmıyor Pc Fazla İyi Sayılmaz Yada Dosya Eksikliğinden mi Oluyor bi Yardımcı olurmusunuz !

benim de sorum şu: sanırım bless spell skill güncellenmiş cleric rod elimizdeyken aktif staff alınca iptal oluyor.Bu nedenle kasma alanına giderken cleric rod un takılı kalma şansı var mı? mümkünse shield da taksın :) Ama ben buff while walking cleric buffları ayarladığım zaman buff ı basıp sonrasında eline staff alıyor.Bu durumda bufflar iptal oluyor.Bunun bir çözümü var mı acaba?

Yukarı Alt