1. Reklam


  1. r-silkroad
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   rew
   rappelz
   park
   ddgame

Baskın açıklaması!


 1. AnatoliaFire1

  AnatoliaFire1 rank8

  Kayıt:
  24 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  4.083
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
  Fenerbahçe'den gelen açıklamada, kumar oynatıldığı iddiasıyla operasyon düzenlenen Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı'nın, sarı-lacivertli kulübün resmi bir kurumu olmadığı kaydedildi.

  viewtopic.php?f=415&t=120287

  Kulübümüzden yapılan açıklamada, bazı gazetelerin internet sitelerinde, ''Şükrü Saracoğlu Stadı'na kumar baskını'' başlıklı haberlerde bahsi geçen Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı'nın, kulübün resmi bir kurumu olmadığı, isminde Fenerbahçe geçen pek çok dernek ve oluşum gibi kulüpten bağımsız olarak kurulan ve işletilen bir vakıf olduğu belirtildi.

  Açıklamada ayrıca şu bilgiler verildi:

  ''Konu edilen vakıfla kulübümüz arasında eski başkanlarımızdan Ali Şen döneminde yapılan bir kira kontratı bulunmaktadır ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yenilenmesi sırasında bu kontrata sadık kalınmıştır. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ticari faaliyet gösteren ve kira karşılığı çeşitli firmalara tahsis edilen buna benzer pek çok bölüm yer almaktadır. Dolayısıyla çeşitli internet sitelerinde yer alan haberlerde başkanımız Aziz Yıldırım'ın fotoğraflarının kullanılması ve konunun Fenerbahçe Kulübü ile doğrudan bir ilgisi varmış gibi sorumsuzca, araştırılmadan ilişkilendirilmesi gerçeği yansıtmamaktadır.''