'Başkanın boğazına sarıldım'
Tuncay Şanlı'yı göndermelerinin mümkün olmadığını söyleyen Stoke City'nin hocası Tony Pulis, “Neredeyse başkanın boğazına sarılarak aldığımız bir oyuncuyu, asla bırakmayız” dedi.

İngiltere Premier Ligi’nde Stoke City forması giyen Tuncay Şanlı’nın ekibi, geçtiğimiz hafta deplasmanda Tottenham’ı tek golle devirmişti. Oyuna son dakikalarda giren Tuncay hakkında maçın ardından City’nin menaceri Tony Pulis, FANATİK’e çarpıcı açıklamalar yaptı. Pulis, milli futbolcunun hırsıyla takıma büyük bir katkı sağladığını ifade etti. Tuncay’ı göndermelerinin mümkün olmadığını belirten Pulis, “İlerleyen haftalarda düzenli olarak forma giyecek. Kendisini defalarca izledim ve başkanımızın neredeyse boğazını sıkarak 5 milyon Pound’a, onu Middlesbrough’dan transfer etmeyi başardım” diye konuştu.

Portsmouth’a mağlup oldular

Fenerbahçe ya da başka bir kulüpten Tuncay için teklif almadıklarını vurgulayan tecrübeli teknik adam, son noktayı şu sözlerle koydu: “Zaten böyle bir şey olsa bile cevabımımız hayır olur! Hedefimiz bu sezon ligde kalıp, önümüzdeki sezon üst sıralara oynamak. Bunun için Tuncay’a ihtiyacımız olacak.” Diğer yandan Stoke City dün İngiltere Lig Kupası maçında Portsmouth’a deplasmanda 4-0 mağlup oldu.​

Fanatik ^^

Yukarı Alt