1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Başkan Adnan Polat


 1. EFendi

  EFendi rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.467
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  St.Tropez
  [​IMG]
  Galatasaray Kulübü'nde, bugün yapılanseçimli olağan genel kurul toplantısında 2437 oyun 2148'ni alan Adnan Polat sarı kırmızılı kulübün 33. başkanı oldu. Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan genel kurulda 2724 delege katılırken, 2653 oy kullanıldı. 216 oy geçersiz sayılırken, geçerli 2437 oyun 2148 alan Adnan Polat başkanlığa seçildi. Diğer başkan adayı Nazım Durak ise 230 oy aldı.

  Divan Başkanlığı tarafından başkanlığı ilan edilmesinin ardından kürsüye gelerek genel kurul üyelerine hitaben bir konuşma yapan Polat, uzun yıllar önce hayallerini süsleyen bir rüyanın gerçek olduğunu ve hala bu gerçeği bir rüya gibi hissettiğini belirterek, "Galatasaray Spor Kulübü Başkanı olmam benim için hayatta alabileceğim en büyük en şerefli ünvan. Büyük bir memnuniyetle ifade etmek isterim ki seçim sürecinde hep ifade ettiğim birşey vardı. Tüm projelerimizin en önemlisi Galatasaray'ın birlikteliğiydi. Galatasaraylılara bu birlikteliği göstermenin ilk meşalesi seçimlere katılım demiştim., Ve Galatasaraylılar bizim mesajımızı aldılar. Bugün ciddi, beklenenden bir misli fazla bir katılım oldu. Tüm Galatasaraylılara gösterdikleri bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum. Bu birliktelik mesajı camiamızın, Galatasaray Spor Kulübü derneği üyelerinin bu birliktelik mesajının aynısının tribünlerde taraftarımıza yansımasını ve onları da yarın oynayacağımız maçta tribünlerde bu birlikteliği göstermesini çok arzu ediyorum. Yarın onu da göreceğiz. Bu oranda katılım ve almış olduğumuz bu oylar, bizim üstümüze çok büyük bir sorumluluk da yüklüyor. Bu sorumluluğun bilinci içinde sizlere vermiş olduğumuz sözleri Galatasaray geleneklerine, etiğine, örf ve adetlerine uygun olarak var gücümüzle icra etmeye çalışacağız. Ancak hep söylediğim gibi biz eğer bir başarı elde edeceksek bunu camiamızın birlikteliği ve bizle beraber olması halinde yapabileceğiz. Onun için bizi yalnız bırakmayın lütfen" dedi.

  Polat daha sonra yönetim kurulu üyelerini sahneye davet ederek, genel kurul üyelerini birlikte selamladı.
   
 2. The_DifferenT

  The_DifferenT rank8

  Kayıt:
  27 Ekim 2007
  Mesajlar:
  3.806
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Fucker LoL
  Şehir:
  Kestel / BURSA
  Hayırlı olur inş. ama ndn se bu adam benim hiç kanım ısınmadı çok sinsi bi tipi var tam dolandırıcı saman altından su yurutecek biri :mrgreen: :mrgreen: inş. ben yanılırım da &s eskis gibi gucune kavusur ribery gibi futbolcular alıp parasını oduyebilir vs ..
   
 3. Redefine

  Redefine olduser

  Kayıt:
  21 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.040
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  HAyırlı olsun.Büyük işler başarıcağından Eminim.
   
 4. AllStAr

  AllStAr rank8

  Kayıt:
  28 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  676
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Amele :D
  Şehir:
  American Airlines Arena
  sonunda başa geçti adnan polat bakalım neler yapacak Rolling Eyes