Başka bir arzunuz
Üst üste oynanacak 3 zorlu karşılaşma öncesi birçok kişi, “Beşiktaş 0 puan çekebilir” diyordu. Peki Siyah-Beyazlı oyuncular ne yaptı... Böyle düşünenleri fena yanılttı.

Önce Trabzon, sonra Fener ve İngiltere’de Manchester United destanı. Devamı da gelecek gibi. Çünkü Kartallar taraftara soruyor: Başka bir arzunuz var mı!​

BaSoryong

Buralıyım
Bjk adına böyle olmasına sevindim.. :) Bence havaya girmeyip birazdaha calıslar bu yıl avrupada iş yapabılır

FB maçı fırat aydınus.Manu maçında oynayan adamlar belli zati 16-17 yaşlarında.Ts'nin hali belli.
Bunlarla avunanın hali de belli :P

ImmorTaLGoD demiş ki:
FB maçı fırat aydınus.Manu maçında oynayan adamlar belli zati 16-17 yaşlarında.Ts'nin hali belli.
Resme bak bakalım ne fırat aydınusun nede manunun hangi kadroyla çıktığı var , sadece sonuçlar ki önemli olan da o 8)

Ps: Ha birde şu var fener sanki yüzyılın futbolunu oynamış gibi sırf hakem yüzünden kaybetmiş gibi konuşuyorsunuz ya onu anlamıyorum :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Resme bak bakalım ne fırat aydınusun nede manunun hangi kadroyla çıktığı var , sadece sonuçlar ki önemli olan da o 8)

Ps: Ha birde şu var fener sanki yüzyılın futbolunu oynamış gibi sırf hakem yüzünden kaybetmiş gibi konuşuyorsunuz ya onu anlamıyorum :lol:
Tabi abi görmedinmi fener 5-10 gol attı hepsini hakem iptal etti fln.. Hakem satılmış^^
Fre3sTyLe demiş ki:
Sonuç : Ligde de avrupa da da hedeften uzak :P
he ya

Yukarı Alt