Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Özkalfa, rakibine "P.. kurusu" dediğini ve kendisini ittiğini rapor etti. Ceza en az 3 maç. Yönetim de Emre'yi uyaracak.

Manisaspor maçında kırmızı kart gören Emre Belözoğlu, Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Sarı-lacivertli yıldıza en az 3 maç ceza geleceği belirtildi. Emre 75. dakikada kendisine sert giren Manisalı Nizamettin'e omuz atınca önce sarı kart görmüş, ardından aynı oyuncuya küfür edince, hakem Tolga Özkalfa direkt kırmızı kartını çıkarmıştı. Milli oyuncu, itiraz
edip hakem Özkalfa'yı da itmişti.

Tolga Özkalfa'nın maçtan sonra federasyona gönderdiği raporunda, Emre'nin Nizamettin'e "P.. kurusu" dediğini ve kendisini ittiğini yazdığı öğrenildi. Hakem raporu doğrultusunda dün PFDK'ya sevk edilen Emre'ye Disiplin Talimatı'nın hakaret bölümündeki 1. ve 2. fıkralar uyarınca en az 3 maç ceza geleceği ifade edildi. Yönetimin, Emre'yi ciddi şekilde uyaracağı öğrenildi.

Ama alıştık artık Emre'den böyle olayları görmeye.

Gerek milli maçlarda gerekse lig maçlarında. Bizi ülke olarak rezil ediyor. :coffee:

Bir pençe ile yerle bir ederiz isterseniz 41 değil 441 kişiyle gelin her aslana 20kanarya düşse hiç sorun değil yani :lol:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Ama alıştık artık Emre'den böyle olayları görmeye.

Gerek milli maçlarda gerekse lig maçlarında. Bizi ülke olarak rezil ediyor. :coffee:
Onun üzerine her maçta psikolojik oyunlar oynuyorlar. :!!&%&!
Bırak hacım gerçekten olmaz bukadar psikolojik oyun oynansada sen oyununa bakcaksın etkilenmedikten sonra kimse sana bişey yaptırtamaz bu kaçıncı olayı ne güzel çıkıştayden çok büyük kayıptayız emreye gereken cezanın yönetim tarafındanda verilmesini istiyorum.

Avenger demiş ki:
Layık o köpeğe :headbang:
Varya sizi ampul gibi ortada bırakıp Fenere gelince bütün 8taşlı 6s liyim diyenleri >birgün herkes fenerbahçeli olucak şapkası ve atkası< giydirmemiz sizleri bukadar kasmış yavrum öğrenin artık ne üstünel nede başka biri aziz tutar kolundan fenerli yapar 6sli 8taşlıların salyası aka aka bakar

Emre olayına gelince bütün olaylar üstüste biniyor kırılma noktasıda gleince emre yeni bir vukaat yapıyor olucaktır ama bundan sonra beklemem emre den böyle bir olay kendisine azda olsa hakim olucaktır

JbS

rank8
Night Blue demiş ki:
Avenger demiş ki:
Layık o köpeğe :headbang:
Varya sizi ampul gibi ortada bırakıp Fenere gelince bütün 8taşlı 6s liyim diyenleri >birgün herkes fenerbahçeli olucak şapkası ve atkası< giydirmemiz sizleri bukadar kasmış yavrum öğrenin artık ne üstünel nede başka biri aziz tutar kolundan fenerli yapar 6sli 8taşlıların salyası aka aka bakar

Emre olayına gelince bütün olaylar üstüste biniyor kırılma noktasıda gleince emre yeni bir vukaat yapıyor olucaktır ama bundan sonra beklemem emre den böyle bir olay kendisine azda olsa hakim olucaktır
emrenin yaptıgı bu 1 deil 2 deil 3 deil iyi olmus, hakketmiş

ps:umarım dogru, isabetli bir karar verilir ve verilen ceza emre'ye bu olayları tekrar yapmamaya zorlar.......

Prada

Emre saha içinde luganodan bile daha agresif birisi. Kendini kaybediyor hırslı olması güzel ama surekli hakemle tartısması futbolculara salça olması haddinden fazla. Ceza alacaktır 2-3 maç

Yukarı Alt