Arkadaşlar düne kadar pc de hiçbirşey yoktu bugün sıyırdı off topicde belirtmiştim ama sanırım sildiler her neyse bügün pc daha da fenalaştı. Üniversite bitirme ödevim felan var ve onlar giderse biterim ^^ kopyalamak istiyorum harddisike ama kopyala deyince pc donuyor ne yapmalıyım bilmiyorum fotoğraflarıda açmıyor pc Sağa tıklıyorum bir dosyanın üstüne gene donuyor. Dosyalarım Yerel Disk D de olsa sorun değil ama dosyalar C de pc umtumda değil bir format ile düzelir ama dosyaları almam lazım nasıl alabilirim yardım eder misiniz lütfen... :!!&%&! :!!&%&!

Bilgisayarındaki Anti virüs programının adı nedir ? Temizletmeye çalış biraz düzelirse dosyalarını kopyalarsın... ! Ve Forumda konu açacak kadar iyiyse pc bence büyük bi sorun deqil Çok donuyor diyorsun... !

Hayır bro nette sorun yok gayet iyi nete girebiliyorum ama dosyalar kopyalanmıyor anti virüs programım yok ^^ öneren varsa kolay ve güçlü birşey indirip bakalım hemen ?

Hmm Anladım Bilgisayarında Virüs Var Büyük ihtimalle Hemen Kasperskyın Sitesinden 30qünlük deneme sürümünü indir Kurulduktan sonra bilgisayarını biraz kasacaktır fakat Burda virüslerden kurtulman önemli kurtuluncada Nod32 30günlük deneme sürümü bulunsun bilgisayarında kesinlikle

Not:Anti-Virus 2010 Bunu indir.

Bilgisayarında Virüs Varsa ne tür olursa olsun %99.9 Sorun çözülür Eqer teknik bişey varsa Bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim Ve Sorun çözülürse qenede en yakın zamandada bi Format tavsiye ederim...

Takımı
Galatasaray
Temizlemediği veya temizleyemeyeceği olmayan tek cleaner.
NORMAN MALWARE CLEANER
Tamamen ücretsizdir kendi sitesinden indir

SarkoLata demiş ki:
NORMAN MALWARE CLEANER

Arkadaşım Clenner Msn Kayıtlarının İnternet Exporler Kayıtlarını Vb temizler Virüs Temizlemez :P

Takımı
Galatasaray
TURKMALI demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
NORMAN MALWARE CLEANER

Arkadaşım Clenner Msn Kayıtlarının İnternet Exporler Kayıtlarını Vb temizler Virüs Temizlemez :P
Şaka msın makara: soru:

Bilgisayarı güvenli kipte başlat (açılırken F8) sonra dosyanı al ve D ye at yada flasdiske.
Bitirme tezini yedeklemeden öylece C de bırakmanda dehşete düşürdü beni. makara:
Ben 3 ayrı arkadaşın pc sinde bide 2 ayrı flashda saklıyordum. :D

Tez benim değil ablamın ama ne güvenli moddan pc ye girebiliyorum ne de programları kurabiliyorum :S :S

Olmuyorsa son çare olarak hard diski çıkart başka bilgisayara tak işine ordan devam et :thumbsup:

SarkoLata demiş ki:
TURKMALI demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
NORMAN MALWARE CLEANER

Şaka msın makara: soru:

Kardesim Pardon Cleaner'i Ccleaner Proqramı ile karıştırdım isim benzerliqi var :mrgreen:

Yukarı Alt