yhaf onla senı bı kere durtmusler bakmıslar sende ses yok bıraz oynuyalım bu garıple demısler ama sen bıraz sesını cıkar okdar ezk lık yapma :D

Nescafe

Öğretiyorum
hahahahha ya şu yazıları okudum adeta yere yıkıldım gülmekten smiley yok sitede halime uygun şu anad zuahahaha xD

Menes demiş ki:
Zycronic demiş ki:
Adam evine gelip dürtüyo sende kapıyı açıp hoşgeldin mi diyosun ? Amma gözünü korkutmuşlar. Git sapla bıçağı 4-5 kişi üstüne gelirse. Nefsi müdafa denen bi olay var. Ceza bile almazsın kanımca. Bi şahit bul tamamdır sok orasına burasına :D
Nefsi müdafa`dan ceza alırsın, ceza almama koşulu sadece yatak odasında ^^
Kendimi 4-5 kişiye karşı korudum diye ceza alıyorsam nalet olsun böyle devlete derim (:

Zycronic demiş ki:
Menes demiş ki:
Zycronic demiş ki:
Adam evine gelip dürtüyo sende kapıyı açıp hoşgeldin mi diyosun ? Amma gözünü korkutmuşlar. Git sapla bıçağı 4-5 kişi üstüne gelirse. Nefsi müdafa denen bi olay var. Ceza bile almazsın kanımca. Bi şahit bul tamamdır sok orasına burasına :D
Nefsi müdafa`dan ceza alırsın, ceza almama koşulu sadece yatak odasında ^^
Kendimi 4-5 kişiye karşı korudum diye ceza alıyorsam nalet olsun böyle devlete derim (:
O Zaman Kapıyı Acıp Yatak Odasına Kacıcan :D Sonra Saldırcan Aynı Hesap Kapıdan Geçen Tak Hem Sayılarını Pek Önemi Kalmaz Teker Teker Gecıcekler Kapıdan Nasısa :P :P :P

palavra diyenlere tek sözüm var inanmıyosanız birşey yazmayın durduk yere yalan söylemem ben
ayreten cevap verenlere çok teşekkür ediyorum. ikna oldum bencede bıçaklayamaz anca dayak yerim o da 3-4 kişinin dayağı fazla bişi olmaz olayı gözümde büyüttüm galiba bıçak vs. aileme daha söylemedim iş ilerlerse söyliyecem dayaktan ötesi gibi durumlarda

xienne demiş ki:
palavra diyenlere tek sözüm var inanmıyosanız birşey yazmayın durduk yere yalan söylemem ben
ayreten cevap verenlere çok teşekkür ediyorum. ikna oldum bencede bıçaklayamaz anca dayak yerim o da 3-4 kişinin dayağı fazla bişi olmaz olayı gözümde büyüttüm galiba bıçak vs. aileme daha söylemedim iş ilerlerse söyliyecem dayaktan ötesi gibi durumlarda
Hastahaneye bir geçmiş olsuna geliriz EXL olarak :(

Yukarı Alt