ben ilk 3 4 bölümünü seyrettim 2005 japon yapımı Shinobi sinema filminin aynısı ben ortanın biraz üstü die tabir edebilirim açıkçası çok begenmedim biraz fason yani uyduruk ama zevk meselesi bi animeyi en az 10 11 bölüm izlemeden yorumlamamak lazım benim tavsiyem önce bulabilirsen ki torrentlerde mevcut Shinobi filmini indir izle begenirsen Basilikide izle kahvekeyfi

bence mukemmel mtv kendı sıtesınde verıodu ama artık vermıo gerısını tv den ızlemek gerek konusu cok ama cok karısık ama olsun cok super cızımler var karakterler cok zevklı yapılmıs o shınobı fılmınıde rasgele tv de yakaladım japon fılmı dıe ızlemee basladım sonra bende basılıskın aynısı olduunu anladım :mrgreen: harbıden guzel fılmdı :lol: :lol:

Dostum dedgim gibi zevk meselesi keske Shinobi filmini izlemeseydim daha cok begenirdim ama sana bi arkadas onerisi Basilsiki begendiyse n Naruto yada Bleache bayilacaksin cok daha zevk alcagini dusnuyorum extraokk

bnde izLiorum muhteşem bi anime karakterler çok güzeL. herkeze tavsiye ederim.

basılık cok guzel ama cok gec yayınlanıyor :(
ondan dolayı bazen kaçırıyorum :mrgreen:

kesinlikle izle , harika bi anime duygusal sahneleri de var :cry: , ben izlerken etkileniyorum şahsen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt