Takımı
Besiktas
Bu sopalardan evde arabada bulundurmak lazım baya sağlam oluyor :mrgreen:

tenpanter demiş ki:
Sub sen Karşıyakadaydın demi?

İstersen evine çocuklarla çivili beyzbol sopası yollatabilirim 20 TL alırım ve kargo dahil.İstersen özel mesajdan ulaş.
İyi güzel diyorsunda civiler tersmi çakılmış düzmü çalışmış bu çok önemli ters çakıldıysa bir çizi nasıl ters çakılır ki? Hani düz çakıldıysada bi işlevi olmaz :think:

Phantoso demiş ki:
tenpanter demiş ki:

İstersen evine çocuklarla çivili beyzbol sopası yollatabilirim 20 TL alırım ve kargo dahil.İstersen özel mesajdan ulaş.
İyi güzel diyorsunda civiler tersmi çakılmış düzmü çalışmış bu çok önemli ters çakıldıysa bir çizi nasıl ters çakılır ki? Hani düz çakıldıysada bi işlevi olmaz :think:
Abi bak açık söyleyeyim ben 18 yıldır bu işin içindeyim ve daha bir kişi bile geri yollamadı o derece süper takarız çiviyi için rahat olsun.

O zaman sanada 2 tane yazıyorum abi?

tenpanter demiş ki:
Phantoso demiş ki:
tenpanter demiş ki:

Abi bak açık söyleyeyim ben 18 yıldır bu işin içindeyim ve daha bir kişi bile geri yollamadı o derece süper takarız çiviyi için rahat olsun.

O zaman sanada 2 tane yazıyorum abi?
18 yıldan beri bu işin içindemisin :think: Sanırım küçükken baban seni çivili beyzbol sopası ile dövüyordu. :curtain:

tenpanter demiş ki:
Çok şükür medeni bir aileyiz efendim o taraklarda bezimiz yok ve ben bu sopaları toprağı eşelemek için satıyorum siz hemen kavga gürültü :D

Sizi esefle kınıyorum.
Sanırsam Hong kong bölgesinin hücra kısımlarında yaşıyor olmalısınız ki henüz kürek denilen nesle ile tanışamadınız.

tenpanter demiş ki:

Hocam çivili falan değil düz beyaz olacak.İstediğim normal bi baseball sopası :D

Takımı
Besiktas
SubDue demiş ki:
tenpanter demiş ki:

Hocam çivili falan değil düz beyaz olacak.İstediğim normal bi baseball sopası :D
adam oldurmek icin felan algiladi heralde, degildir degil mi? degil de :mrgreen:

Takımı
Besiktas
ironEyE demiş ki:
Yahu türkiyede kim baseball oynar belli işte adam dövecek. :D
abi ne gereksiz istir ozaman :D kavga edeceksin yollayayim sana beden ozaman kelebek,dikis tutmaz sopa nedir nerde tasican + karsi tarafa gecerse neler olur. :P

Takımı
Besiktas
sweetCHIEF demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Yahu türkiyede kim baseball oynar belli işte adam dövecek. :D
abi ne gereksiz istir ozaman :D kavga edeceksin yollayayim sana beden ozaman kelebek,dikis tutmaz sopa nedir nerde tasican + karsi tarafa gecerse neler olur. :P
O tür darp edici şeylere gerek yok bende biber gazı koleksiyonu var adama sıkıyosun gerisini o getiriyor zaten ha canın isterse yerde bi kaç tepik atabilirsin :D

Yukarı Alt