Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaslar Belki Bu Konuyu Acmak Yanlıstır Belki Sorun Olusacaktır Ama Dün Geceki Başbakan Erdoganın Gazze orta Dogu Modeli Bu Konusmada israil Basbakanına 25 Dk Ve Bizim Başbakana 12 Dk Verilmesine Ve Sözleriyle İlk Defa Türkiye'ye Yakısır Bişey Yaptı

Belki Yanlıs Anlamlar Cıkartan Olacaktır Tartısma İstemiyorum Siyaset üzerine Sadece Bugün TÜRK Olduguma Gururlandım Başbakan Erdogan Türke Yakısır Harekette Bulundu

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&ArticleID=1053371&Kategori=siyaset&Date=30.01.2009&b=Davosta%20yuksek%20gerilim&ver=75

Not : Kimse Konuyu Tartısmaya Cevirmesin Bu Sro Konu Dısı İsteyen Bakar Yani Zorla Yorum istemiyoruz Haberi Okuyun İzlemeyenler Ondan Sonra Yorum Yapın

Ve Siyasi Partiler İle Aram Yoktur 8 Ay Kadar Zamandır Yani Yok Su Partilisin Partiliyim Demeyin Sadece Haberi Göstermek İstedim

Windy

Yaptığı çok yanlış,ülkemi yücelteceğine dahada düşürecek bir hareket.

NOT:Siyaset yapmıyorum,dünkü olay hakkında düşüncemi söylüyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yaptığı saçmalıktan başka hiç bir şey değildi. Orası kıraathane değil ve sen mahalle arkadaşlarınla konuşmuyorsun! Tabi ki kendini savunacaksın ama bu şekilde mi? Ne demek o siz öldürmeyi çok iyi bilirsiniz lafı? Çocuk musun sen de karşındakine laf sokuyorsun?
Onurlu ülkemin onursuz başbakanı :?

Yorum bırakan arkadaşlarla aynı görüşteyim.O sözler bir ülkenin Cumhurbaşkan'ına söylenecek sözler değildi.''Sizin plajlarda nasıl çocukları öldürdüğünüzü iyi biliriz'' tarzı cümleleri nasıl basının önünde bir c.b.'ına karşı sarfedebiliyor anlamıyorum.Ne diyelim her zamanki TAYYEAP.

Wax Whine demiş ki:
Yaptığı saçmalıktan başka hiç bir şey değildi. Orası kıraathane değil ve sen mahalle arkadaşlarınla konuşmuyorsun! Tabi ki kendini savunacaksın ama bu şekilde mi? Ne demek o siz öldürmeyi çok iyi bilirsiniz lafı? Çocuk musun sen de karşındakine laf sokuyorsun?
Onurlu ülkemin onursuz başbakanı :?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt