Trezeguet demiş ki:
Belarj demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Dağdaki teröristi dağdan indirip 10dk'da yargılatan zihniyete oy felan veremem :twisted:
idam etse şeriatçı olur ama :coffee:
Elinde 2 seçenek yok.İçeri atacaklar olay bitecek. 8) İdam etmesini bende istemiyorum zaten. :nod:
içeri atınca noluyo adam içerde kafa dinliyo cıkıyo aynı seylere devam edıyo ama. zaten içeri girince dava açılma süresi bile kim bilir ne kadar sürüyodur bizim uyduruk bi davamızı bile 5 ayda açtılar. asıcan kurtulucan ya napıcan alıp içeri beslicen mi bide askerini sehit eden kopegı sin:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bazen eskiden olduğu gibi İstiklal Mahkemeleri'nin bir kereliğine bile olsa tekrar kurulmasını istiyorum sadece göstermelik. Şöyle apoyu falan sallandırsalar kalmaz hainlik yapan ama işte idam cezası bir daha gelmez Türkiye'mde :)

Belarj demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Belarj demiş ki:
idam etse şeriatçı olur ama :coffee:
Elinde 2 seçenek yok.İçeri atacaklar olay bitecek. 8) İdam etmesini bende istemiyorum zaten. :nod:
içeri atınca noluyo adam içerde kafa dinliyo cıkıyo aynı seylere devam edıyo ama. zaten içeri girince dava açılma süresi bile kim bilir ne kadar sürüyodur bizim uyduruk bi davamızı bile 5 ayda açtılar. asıcan kurtulucan ya napıcan alıp içeri beslicen mi bide askerini sehit eden kopegı sin:
Serbest bırakıldılar haberin yok sanırım? 10 dk yargılanıp. summer2:

Daha fazla yorum yapmayacağım :byes:

Yukarı Alt