1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

>>> Başbakan Erdoğan son noktayı koydu <<<


 1. Streetwise

  Streetwise rank8

  Kayıt:
  11 Kasım 2007
  Mesajlar:
  7.839
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  Başbakan Erdoğan, Dengir Mir Mehmet Fırat'ın istifa nedeniyle ilgili iddialara karşı çıktı ve istifanın gerekçesini açıkladı.

  Başbakan Erdoğan, AK Parti MKYK'dan ayrılışında Genel Başkan Yardımcısı Fırat'ın istifasıyla ilgili soruları yanıtladı. Erdoğan, Fırat'ın daha önce de kendisine sağlık sorunlarını ilettiğini ve bir süre önce de 'Artık bu yorucu tempoda bu görevi yapamayacağını ve partiye milletvekili olarak hizmet etmek istediğini' açıkladığını söyledi. Fırat'ın 6 yıl boyunca AK Parti'de genel başkan yardımcılığı ve çeşitli görevlerde yer aldığını anlatan Erdoğan, "Artık bizde, sağlık herşeyden önce geldiği için anlayışla karşıladık. 6 yıl içinde yoğun bir çalışma içinde genel başkan yardımcısı olarak bu görevini devam ettirdi. Tabi bu tempo nedeniyle sağlık durumu bunu gerektirdi." diye konuştu.

  Erdoğan, Fırat'ın bundan sonra milletvekili olarak AK Parti'ye hizmet vereceğini ve partisinin kendisinin tecrübelerinden de istifade edeceğini belirtti. Erdoğan, AK Parti'nin yoluna devam ettiğinin de altını çizdi

  Dengir Fırat'ın partinin Güneydoğu politikasıyla ters düştüğü için istifa ettiği yönündeki soru üzerine Erdoğan, kendilerinin her konuyu müzakere ettiğini, bununla istifanın bir ilgisinin olmadığını söyledi. AK Parti'nin her hafta MYK'sını toplayarak ülke sorunlarını tartışan tek parti olduğunu dile getiren Erdoğan, parti içinde farklı fikirlerin olabileceğini de kaydetti. Bunun siyasetin gereği olduğunu ifade eden Erdoğan, parti içinde farklı fikirlerin tartışılması gerektiğini söyledi.
   
 2. _HaNNiBaL_

  _HaNNiBaL_ olduser

  Kayıt:
  27 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.381
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  RoC Mountain

  Sıcak Sıcak gece Haberleri :D