vallah ben +3e kadar rahat ...
sonra +4 de Inmventarimi sag al köseye cekerim ...
sonra z basar elxir falan koyarim basarim ...
sonra gözlerimi kaparim 10 saniye acarim sonra yavas yavas inventarimi alt köseden yukari cekerim ve sonra hep failed yazar KÜFÜRÜ basarim xDD :mrgreen:
Persiada kasanLar biLir xD
Tüm Hotan haLkina küfür eDerim :mrgreen: :mrgreen:

+3 e kadar rahat bendede genelde +3 oluo ama +3 den sonra inventory i sag alta cekerim alchemy inde silahin oldugu bolumu elimle kaparim :lol: sonra 10 saniye sorna inventory i yawasca cekerim success weya faild yazan yeri coook yawas acarim :lol: success olursa o gazla +5 basarim ki bazen tutar :lol: sonra o gazla gider diger +4 giysilerimen birine +5 basarim oda yanar :lol: o zamana kadarda butun elixirlerm bitmis olur bidada +4 yapanakadar 2 gun elixir dussun die beklerim :lol: :lol: sonra bole surup gider :lol: suanakadar 2 giysim +5 oldu bide takim yani daha cook uzun sure bole surup gider bu hikaye :mrgreen:

arkadaşlar devrim niteliğinde bir taktik size kesinlikle başarı oranı %90 bu teknikle anlatıyorum elixir basmak istediğiniz itemin durability sini iyice düşürüyorsunuz ve repair all yapmayın olabildiğince düşük olsun tabi kırmızı işaret verene kadar olmasın ona 1 yada 2 sayı kadar yakın olsun ve sonra luck powder la beraber basın elixiri mümkünse janganda chine tomb diye bi yer var oraya kadar gidin ve lag tan iyice arının sonra elixir lucky powderla basın büyük ihtimal alacaktır fakat benim dediğim teknik +3 ten sonra işliyor ister inanın ister inanmayın ben bu yöntemle 68+7 spear yaptım full blue ve sonra sattım paraya ihtiyacım vardı biraz ucuza gitti ama yinede yöntem işe yarıyor şuan aynı teknikle 72+5 spear hazırladım +7 ye kadar gideceğim sizde deneyin işe yarayacaktır yaramazsa şansınıza küsün......
İD:murat75
eldorado server:
full str: glavie 52+5 sos
guild :Nisantasi
guild master: murat75

memo23 demiş ki:
arkadaşlar devrim niteliğinde bir taktik size kesinlikle başarı oranı %90 bu teknikle anlatıyorum elixir basmak istediğiniz itemin durability sini iyice düşürüyorsunuz ve repair all yapmayın olabildiğince düşük olsun tabi kırmızı işaret verene kadar olmasın ona 1 yada 2 sayı kadar yakın olsun ve sonra luck powder la beraber basın elixiri mü**ünse janganda chine tomb diye bi yer var oraya kadar gidin ve lag tan iyice arının sonra elixir lucky powderla basın büyük ihtimal alacaktır fakat benim dediğim teknik +3 ten sonra işliyor ister inanın ister inanmayın ben bu yöntemle 68+7 spear yaptım full blue ve sonra sattım paraya ihtiyacım vardı biraz ucuza gitti ama yinede yöntem işe yarıyor şuan aynı teknikle 72+5 spear hazırladım +7 ye kadar gideceğim sizde deneyin işe yarayacaktır yaramazsa şansınıza küsün......
İD:murat75
eldorado server:
full str: glavie 52+5 sos
guild :Nisantasi
guild master: murat75
ilginc denemekte fayda var ...
no zarar :mrgreen:
deniyecegim paylasim icin saol kardes

Inverytory'i sağ bilgi char ekranının ustune koyarım " Y " alcemy yi ise elimle kaparım Fuse derim Razz ondan sonra bakarım daha demin +5 shield yatpım :mrgreen:

Murderer77 demiş ki:
Durability Olayını Biliyodum Inventory Olayını Anlamadım
o ınventory olayı gözünü kapatına bilicen yanı + basarken silaha bakma ben ama her + bastıgımda bakarım baksam ne bakmasam ne actıonu severım öle gözün kapalı neresınde zevk kalıyor

Bence gözü kapalı daha heyecanlı oluyo oldumu olmadımı ay bakamayacağım felan + basarken biz cafede giriyoz birbirimize :lol: action maksat ver ben basayım patlamışsa bak ben demiştim ben bassaydım kesin +3 dü felan daha ction oluyo tavsiye ederim cafede arklarla toplanıp + basmayı extraokk

popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn

50 60 tane weapon harcadım ama bi +4 yapamadım. Bende böle oyunun içine tükürem dedim. +3 le devam nereye kadar :mrgreen:

..
Murderer77 demiş ki:
Durability Olayını Biliyodum Inventory Olayını Anlamadım
arkadaşım durability olayını nerden biliyordun kafadan sallama bu bana has bi yöntem bunu ben buldum durability olayına dair bi mesaj bul benden önce yazılmış ben çarımı teslim edicem içindeki itemlerle bedava..

Söyleyebileceğim tek şey: Eger lag varsa elinde 500 tane elixir de olsa + basmayı deneme.. o kadar çileli ve zahmetli bir durum ki anlatamam.. ve kimsenin olmadıgı bir yerde dene.. yanında birisi hareket etse bile grafiklerden dolayı kasma oluyor pc de..

basarken pisikopat olucan +5 yapıcam dicen +5 olana kadar uğraşıcan yok +4e zor geçti böle bırakıyım demek yok Exclamation
benim +3 shield vardı +5 denedim 3 kere +3 ten döndü sonunda +4 oldu düşünmeden bastım artık +5 Wink

Yukarı Alt